Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabát tervezünk. Mi lehet...

Kisbabát tervezünk. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük férjemmel esküvő után 1éve,hogy szeretnénk egy kisbabát.Azóta az együttlétek száma havi 2-3alkalomra csökkent vagy 0...Nekem ez nagyon fáj mert én tényleg szeretnék és ha kérdezem azt mondja lesz mert ő is.Mi lehet a gond?
2017. ápr. 29. 08:14
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Szerinted nem beszéltem vele még....???válasza neki semmi baja.minden napom egy harc vele..magammal:'( mert szeretem
2017. ápr. 29. 10:47
 22/26 anonim ***** válasza:
89%

Kiabrandito egy ferj lehet. Ez nem hazassag.

Nulla szex, nulla oszinteseg.

Gyereket pedig csak te akarsz, o nem.


Ha szeretne, a fejet is leszedne annak, aki gunyolodik rajtad!

2017. ápr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
80%
Figyelj, szerintem meg visszafordithato a dolog. De amit irsz, hogy te csak fozol mosol takaritasz....mi vagy te az anyja??? Ha a felesege, akkor viselkedj is ugy. Nem kell mindig kiszolgalnod, mert ez igy nagyon kenyelmes neki. Ha igy nem mukodik a parkapcsolat, akkor kezdj el te mashogy viselkedni. Nem ugy ertem hogy bosszuskodj es legyel vele flegma vagy ilyesmi, de legyel NO!! Akit megkivan, akire vagyik. Ne csak azt lassa hogy porszivozol meg fozocskezel a kotenykedben, hanem menj el otthonrol tobbszor a baratnoiddel, vagy barkivel, akar egyedul, de nelkule. Lassa hogy kicsiped magad es elmesz otthonrol. Hogy adsz magadra. Ne fozz mindig, hanem engedd neki had vigyen el neha etterembe, vagy fozzon o neked, udvaroljon mint regen. Minel jobban fog kivanni, annal nagyobb eselyed lesz a babara is. :)
2017. ápr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
86%

Te tényleg akarsz tőle gyereket? Ez a legmeglepőbb az egészben. A nagybácsit a férjednek kéne kivágnia, ha így beszél rólad, nem együtt röhögni.

Ne haragudj, de ha hozzád se akar nyúlni, még az is lehet, hogy máshol éli ki a vágyait. Bújik..bújhat bűntudatból is. Sajnálom, de jobban jársz, ha ettől az embertől nem lesz gyereked.

2017. ápr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
40%
Varom, hogy a kovetkezo kommentben mar vedd a kedves ferjedet☺
2017. ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Nem fogom védeni...épp ez az hogy attol tartok én is hogy van valaki neki...ben egyszer fejéhez vágtam de ugyse fogja bevallanj ha van akkor sem...mindgi jon a szoveg miert lenne ,nekem nem kell más
2017. ápr. 29. 13:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!