Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 éves vagyok,3 napja veszett...

14 éves vagyok,3 napja veszettem el a szüzességem és nem védekeztünk. Lehetek így terhes?!

Figyelt kérdés

(Nem bunkó válaszokat szeretnék)

Igen tudom fertőzések is fenn állhatnak stb.. de én a terhességre vagyok kíváncsi. Válaszokat előre is köszönöm. És azóta a hasam is fáj egy kicsit meg többet is eszek a szokásosnál


2017. máj. 10. 18:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem emiatt eszel többet, de igen, ha nem védekeztetek, lehetsz sajnos terhes. Ráadásul kicsúsztál a 72 órás tablettából is. :( Az életkor sajnos nem fogamzásgátlási módszer.


Szóval elég nagy bajban vagy. Mikor jött meg utoljára?

2017. máj. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Igen, lehetsz terhes, de most még nem érezheted, csak kb. akkor ha már kimarad a menzeszed, de még ez sem törvényszerű. Olvass utána, hogy működik a női ciklus és miképp "készül" a gyerek - na meg hogy miképp védekezzetek.
2017. máj. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem gondoltál rá, hogy előbb jársz utána, hogy hogy lesz a gyerek, illetve hogy lehet ellene védekezni és utána élsz nemi életet?

Amúgy igen, elég nagy eséllyel lehetsz terhes.

Aktus után jó 2 héttel csinálhatsz már tesztet.

2017. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

nem, nem lehetsz terhes, hiszen mindenki tudja hogy 14 évesen a védekezés szexuális élet nem okoz terhességet, az csak 18 éves kor után történhet meg.


Basszus ezt komolyan kérdezted? Pont úgy csináltátok ahogy gyereket kell csinálni. Anyukád nagyon nagyon büszke lesz rád és az első abortuszodra:-)

2017. máj. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Jó Isten, 14 évesen miért fekszel le valakivel, mert ez a divat? Akik így dicsekednek, azok közül 90% csak azt hazudja, hogy már szexel! Remélem, nem valami felnőtt férfi kapott el, ha meg kiskorú, neki is gratulálok, inkább számítógépezzen, mint dörzsöljön ennyi idősen!
2017. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Ne ba..z már fel!

Eszed semmi, kefèlni azt persze tudsz, de vèdekezni, meg utána nèzni, hogy mi fán terem az egèsz szex tèma, na azt már nem!

Remèljük tele is veretted magad, úgy az igazi!

2017. máj. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos igen, lehetsz terhes. Ugyanis pont igy keszul a gyerek, vedekezes nelkul dugni kell. Gratulalok!
2017. máj. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Hivatalosan így készül minden gyerek. Szóval nem rontottatok el semmit, simán lehetsz terhes! Ha nem ez a cél, miért nem védekeztek???
2017. máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

Ismeretterjesztés, hogy kb. hogy működsz:

A vérzésed első napja a ciklus első napja. Rá két hétre megérik egy petéd valamelyik petefészkedben, kiszabadul a tüszőből és elindul a méh felé, ahová kb. még egy hétig tart az útja. Ha közben megtermékenyül, akkor ott kb. újabb egy hét alatt beágyazódik (innentől mutatja ki a teszt a terhességet és érezhetsz bármit), ha nem termékenyül meg, akkor meg az addig megvastagodott méhnyálkahártya egy újabb menzesszel leválik.

Ez persze csak a "tankönyvi" átlag, saját biológiádtól függően működhetsz másképp (plusz a hímivarsejtek is több napig életképesek) és a ciklusod minden napján van esély a teherbe esésre.

2017. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

A szomszed szobaban van a ket lanyom, 14 es 17 evesek. Olyan jo, hogy tobb eszuk van ennel, mindketto a konyvek felett ul.


Igen, lehetsz terhes.

2017. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!