Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha elmúltam 18 akkor kivetethe...

Ha elmúltam 18 akkor kivetethetem a méhem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen rettegek, undorodok a terhesség gondolatától, és nem szeretem a babákat. Védekezek (óvszer+fogamzásgátló), de így is félek mivan ha megtörténik a baj. Szerintetek egyszerűbb lenne egyszer és mindenkorra megszabadulni tőle?

2017. máj. 24. 07:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%
Fiatal vagy még, lehet pár év múlva meggondolod magad, sok ilyen embert ismerek, akik csak 30 felett kaptak kedvet a gyerekhez. Addig szépen védekezz, de ha kiveteted a méhed, az egy életre szól. Onnan már nincs visszaút.
2017. máj. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
Az agyadat mikor vetetted ki?
2017. máj. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%
Igen, pszichiáterre van szükséged. Komolyan.
2017. máj. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem te nemvagy 100 as az tuti,lehet most igy èrzel de ez egyszer ugyis megvàltozik hisz mèg szinte gyerek vagy gyerek felsogàssal.10 èv mulva meg azon sirànkoznàl hogy nem lehet gyereked mert gyerek fejjel rossz döntést hoztàl.
2017. máj. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ez csak provokativ kerdes, ilyen ep eszu embernek megbsem fordulma fejeben, max indokolt (pl betegseg) eseten.
2017. máj. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
38%
Mondjuk egy ilyen ember jobb is, ha nem vállal gyereket, sajnálnám szegényt.
2017. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
13%

Valószínű nem lenne egyszerűbb. Ha annyira foglalkoztatna ez, akkor már szerintem magadban végigolvastad volna a neten az erről szóló fellelhető infókat, és magadtól is tudnád.


Ennél már csak a terhes lehetek-e ha lenyeltem, a terhesen cigizek, meg a szerintetek ez pozitív? (a vakja...) kérdéseket kedvelem bár ez legalább nekem új volt azokból van napi 20-30.

2017. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!