Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki védekezés...

Van itt olyan aki védekezés mellett lett terhes?

Figyelt kérdés

Annyi posztot látok abortuszos kategórában, hogy "védekezés mellett lett terhes". Most én vagyok a hülye vagy mi, de ezt én nem értem.


Elhiszem, hogy a gumi kiszakadhat, bár nem tudom hogy vagytok vele, de én szex közben azért ránézek párszor, hogy rendben van-e és volt már, hogy nem, szóval még időben elkaptam. Aztán ott vannak azok akik fogamzásgátló mellett lesznek terhesek. Már bocsi de ha rendesen szeded, órára pontosan, és megnézed, hogy mellette mit lehet szedni még és mindent betartasz, hogy a francba tudsz terhes lenni, ha meg szar a fogamzásgátló, nem kellene lecserélni? A megszakításosokról inkább ne is beszéljük.


A csapból is az folyik, hogy hogyan kell rendesen védekezni. Akkor miért ennyire nehéz ezt megtenni. Nem tudom komolyan venni azokat akik nem képesek a védekezést komolyan venni.


(ez a kérdés főleg a fiataloknak szól)



2017. máj. 28. 15:17
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
85%

Es ezt megis hogyan gondolod?


Már bocsi de ha rendesen szeded, órára pontosan, és megnézed, hogy mellette mit lehet szedni még és mindent betartasz, hogy a francba tudsz terhes lenni, ha meg szar a fogamzásgátló, nem kellene lecserélni?


Szerinted hogy derul ki, hogy szar? Kepzeld ugy, hogy megis terhes leszel. Es kepzeld en is rendesen szedtem, most megis van egy 6 eves tunder kislanyom.


Utana meg azt irod, hogy mindenki tudja, hogy nem 100 %-os.

Ez egy egyertelmuen provokativ kerdes, jelentettem is. Semmi ertelme a ketdesednek azon kivul, hogy veszekedest generalj.

2017. máj. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó, nincs ebben a kérdésben semmi provokatív, vagyis nem provokatívabb mint mikor az abortuszt támogatók szidják egy kérdés alatt a magzatvédőket..és azok a kérdések maradhatnak, nem lenne jogos ha ezt meg törölnék.
2017. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
86%

Itt tényleg " túl sokan" esnek teherbe védekezés mellett.

Nyilván 100%os védő kezés nincs ( vagyis van, ha nem szexelsz)

De valóban nevetséges h akik nem tervezik a babát, és mégis teherbe esnek, azt mondják "védekeztünk"

2017. máj. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Igen tudod a normális szedésbe az is beletarzotik, hogy ha rá van írva hogy nem hat 100%-osan, vagy elmondja az orvosod, akkor gumit húzol melette. Ecsetelgessem, hogy még mit lehet tenni azért, hogy 100%-ban működjön?
2017. máj. 28. 17:49
 15/30 anonim ***** válasza:
48%

Akkor szerinted az a normális hogy fogamzásgátlót szedsz, gumit húzol, mellette még ki is veteted idővel a pasiddal akit elötte meg sterilizáltatsz is?

kicsit vicces vagy :-D

Igen, semmi sem 100% , de senki sem fog hat féleképp védekezni és nem azért mert felelőtlen, hanem mert egyrészt felesleges, másrészt elég illúzió romboló is.

2017. máj. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó, én mindig két féleképpen védekezem, és nem illúzióromboló egyáltalán. Egy abortusz sokkal illúziórombolóbb lenne mint az hogy szex előtt óvszert húzunk.
2017. máj. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
2 féle védekezés ha szerinted sok hogy megakadályozzon egy nem kívánt terhességet akkor valami baj van veled.
2017. máj. 28. 18:14
 18/30 anonim ***** válasza:
23%
Amúgy kb 2 ember volt aki a kérdésre válaszolt a többiek véleményt mondanak :D
2017. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
53%
Azok miatt írják rá a fogamzásgátlókra, hogy nem 100%-ban megbízhatóak, akik mégis terhesek lesznek mellette, úgy hogy kihagyják/rendszertelenül szedik. Muszáj ráírni, mert különben mondhatja hogy "de hàt terhes lettem miközben szedtem" és megbyeri az esetleges pert... Hiába szedte rosszul, és amiatt lett az. Egyébként, ha tényleg mindent betartasz, ugyanabban az időben szeded mindig, nem hagysz ki egyet se, ha antibiotikumot szedsz vagy hánysz/hasmenésed van, védekezel mellette máshogy is, igenis 100%-ban hat. Én majdnem két éve szedem, előtte is szedtem ugyanennyi ideig egy féléves kihagyással, és nem lettem terhes. Aki mégis az lesz az nem szedi jól, ennyi a magyarázat.
2017. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
37%
Utolso, nagyon hulye vagy. Vonjal mar le legy szives megingathatatlan tenyeket a ket eves tapasztalatoddal. Hiaba magyarazod kepzeld en akkor is terhes lettem 7 ev tablettaszedes utan. 17 even keresztul szedtem, tartottam par alkalommal pihenteto idoszakot. Az utolso pihenes utan 7 eve szedtem mikor terges lettem. Mindig bevettem, nem szedtem antibiotukumot es nem fostan-hanytam. De nyilvan jobban tudod.
2017. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!