Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki védekezés...

Van itt olyan aki védekezés mellett lett terhes?

Figyelt kérdés

Annyi posztot látok abortuszos kategórában, hogy "védekezés mellett lett terhes". Most én vagyok a hülye vagy mi, de ezt én nem értem.


Elhiszem, hogy a gumi kiszakadhat, bár nem tudom hogy vagytok vele, de én szex közben azért ránézek párszor, hogy rendben van-e és volt már, hogy nem, szóval még időben elkaptam. Aztán ott vannak azok akik fogamzásgátló mellett lesznek terhesek. Már bocsi de ha rendesen szeded, órára pontosan, és megnézed, hogy mellette mit lehet szedni még és mindent betartasz, hogy a francba tudsz terhes lenni, ha meg szar a fogamzásgátló, nem kellene lecserélni? A megszakításosokról inkább ne is beszéljük.


A csapból is az folyik, hogy hogyan kell rendesen védekezni. Akkor miért ennyire nehéz ezt megtenni. Nem tudom komolyan venni azokat akik nem képesek a védekezést komolyan venni.


(ez a kérdés főleg a fiataloknak szól)



2017. máj. 28. 15:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
17%
te meg adj mar ossze kettot meg kettot legy szives :D ugyes vagy egyebkent hogy egybol az az erved hogy a masikat tamadod, ez egy nagyon jo taktika ;) attol meg hogy valaki nem oreg, nem hulye. hiaba ervelsz azzal hogy neked tobb tapasztalatod van ezen a teren, es mivel nekem 13-mal kevesebb van, abbol egybol az kovetkezik hogy hulye vagyok, mert ez pont teged minosit.
2017. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
59%
Nem azert vagy hulye mert kevesebb a tapasztalatod, hanem azert mert a sajat tapasztalatod (ami mellesleg k..va keves) alapjan tenyeket allitottal. Szovegertes egyes, leulhetsz.
2017. máj. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
23%

Nem azok alapjan állítottam tényeket, hanem azok alapján hogy majdnem az összes ilyen terhesség amiatt alakult ki, mert valmi hiba csúszott a beszedésébe. Egyébként pedig nem csak az antibiotikum meg a hasmenés/hányás okozhatja a hatékonyság csökkenését, hanem nagyon sok minden más is, többek között néhány gyógynövény is, különböző gombaölők, és a dohányzás is.

Akárkitől hallottam hogy terhes lett tőle, hozzátette hogy rendszertelenül szedte, kihagyta stb. Nem csak arra alapozom amit mondtam, hogy én nem lettem terhes, úgyhogy nyugodtan beírhatsz magadnak is egy egyest az enyém mellé, ha már ilyen nagyvonalúan szórod őket.

2017. máj. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
62%

"Igen tudod a normális szedésbe az is beletarzotik, hogy ha rá van írva hogy nem hat 100%-osan, vagy elmondja az orvosod, akkor gumit húzol melette. Ecsetelgessem, hogy még mit lehet tenni azért, hogy 100%-ban működjön?"


Kösz, nem kell, elmúltam 40, és 20 év alatt egyszer se estem teherbe tabletta mellett (amikor akartam, akkor viszont azonnal). Tök mindegy, mit gondolsz, meg mekkora hülyeségeket hordasz itt össze, a tabletta Pearl-indexe 1 ezrelék, ami azt jelenti, hogy egy év alatt 100 így védekező nőből 0,1 esik teherbe. Ezt nyugodtan veheted nullának. Persze csak ha normálisan beszeded, illetőleg minden mellette szedett gyógyszernek és gyógyteának (!) elolvasod a betegtájékoztatóját. Mert hülyeség ellen ugye nincs orvosság.

Ahogy nincs az az orvos se, aki a tabi mellé még óvszert is "felírna".


Tény, hogy én sem hiszem el, hogy itt mindenki védekezett, aki ezt állítja magáról, de azért valljuk be, írtál fura dolgokat bőven.

2017. máj. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
65%
Itt mindenki védekezés mellett marad terhes. A parommal mi is rájöttünk arra hogy azért nem maradok mar 8 éve terhes mert nem védekezünk. Na most megpróbáljuk ezzel a modszerrel a babát. Hatha2 ugy terhes maradok....
2017. máj. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
90%
A gumi kiszakadt de vettem be esemény utánit mégis terhes maradtam. Ez szerintem igen csak védekezés melett estem teherbe.
2017. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
78%
Hiába pontozol le kedves kérdező, te egyszerűen bolond vagy már bocsánat! Szerinted itt mindenki hülye és csak te tudsz normálisan védekezni az egész univerzumban! :-D
2017. máj. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
41%
Én is akkor lettem terhes amikor akartam.Szerintem is aki azt állítja hogy védekezés mellett lett terhes az hazudik, vagy valamit rohadt sz.arul csinált.
2017. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Senkit nem pontoztam le.

Aki lepontozott az az akivel összevesztél.

2017. máj. 30. 23:19
 30/30 anonim ***** válasza:
64%
Az orvostudomany a Pearl-indexszel meri a kulonbozo fogamzasgatlo modszerek sikeresseget, hatekonysagat. Ha egy modszernek (pl gumi ovszernek) 2 a Pearl-indexe, ez azt jelenti, hogy 1 ev alatt 100 nobol - akik rendeltetes szeruen hasznaltak a gumit- csak 2 esett megis teherbe. Ugyanez az ertek a fogamzasgatlonal csupan 0,3. Ergo, rendesen szedett fogamzasgatlo mellett 300 nobol hozzavetolegesen csak 1 esik teherbe. Persze mindig lehetsz te az a szerencsetlen 0,3%, de valljuk be, a szamok magukert beszelnek. Ha felelosen vedekezunk, ritkan kovetkezik be terhesseg es nem ezek miatt a kivetelek miatt van ennyi abortusz.(Magyarorszagon ma minden harmadik! terhesseg abortusszal vegzodik- csak egy kis statisztikai adat.)
2017. máj. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!