Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire tudja befolyásolni a...

Mennyire tudja befolyásolni a férfi egy abortus létrejöttét, ha viszont a párja meg szeretné szülni a babáját?

Figyelt kérdés

2017. máj. 31. 17:29
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Sajnalom, aki a nem a gyereket tekintette 3. Személynek, az ne fantáziáljon tovább!
2017. máj. 31. 19:10
 22/44 anonim ***** válasza:
38%

Azt te egy embriót egy sejhalmazt nevezel harmadik félnek??? Hallod áhh inkább léptem innen. Neked komoly problémáid vannak. Tartsd mwg a gyereket azt neveld fel egyedül persze a gyerektartást hajtsd be reméljük 4-es ikrek lesznek.

Grat.

2017. máj. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
87%

Engem nem befolyásolna. Ha nekem kell,megtartom. De a nő sincs belekényszerítve. Ha nem védekezett,ha igen és mégis,akkor is ott a döntés,hogy abortusz vagy sem. A férfinak semmi beleszólása. Amelyik nem akar gyereket,az is apa lesz,ha tetszik neki,ha nem. Én magam részéről nem tartanék igényt a gyerektartásra,csak akkor,ha érdekli a gyerek a nem akarása ellenére is,és rendszeresen látogatja,érdeklődik felőle. Mert ha látogatja,akkor a pénz részéből is vegye ki a részét.

A nagy lányomat jó ha havonta elviszi az apja két napra. Amikor ad pénzt,elfogadom,de én sose jelzem neki,hena fizessél. Ő nem tervezett gyerek volt,de mikor kérdeztem,hogy ő akarja-e,igent mondott. Aztán 3éves volt,mikor elköltöztem tőle a gyerekkel,mert társnak és szerintem apának se megfelelő ember. Se per,se gyerektartás,semmi nem volt. Közös felügyeletet beszéltünl meg,aztán mikor a gyerek kórházba került és én benn voltam vele,ki akartak rúgni,csak mivel a kórház automata táppénzre vett,nem tudtak. Ez a külön költözés után volt egy hónappal. Na utána már megkaptam,te úgyis otthon vagy,a te dolgod a gyerek. Eleinte még azért vitte többször,aztán rá 4-5hónapra,mikor áttették 12 órás műszakokra,onnantól elfelejtette,hogy vinnie kéne. Sokat dolgozik,beteg,a nagynénje beteg,sz.r a beosztás,ő neki jár aa pihenés ,a szórakozás. Szóval ennyit róla,és hogy neki kell a gyerek. Ha rá lennénk szorulva,kérném a gyerektartást,mert a gyerekemért bármit,de férjem van már,egy közös baba,jön még egy,igy lettünk új család. Lányomat lányaként szereti,lányom apának hívja. Kell ennél több?!

2017. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
50%

Nem sejthalmaz. 6 hetesen ver a szíve, 12 hetesen már minden szerve megvan, működésre készen és gyakran szopja az ujját. Ilyen "sejtcsomó" emberben csak ember lehet, nem lesz belőle kiskutya vagy macska, bár sajnos azt gondolom, ha azok lennének, egyesek sokkal többre becsülnék őket. Kár, hogy csupán egy ember közülünk itt a földön, aki lehet, hogy 100 másik életét mentené meg. Na, hagyjuk...

Kedves Kérdező! Ha a palid és a gyereked közt kell választanod, milliószor inkább a GYEREK! Az a pasi, aki abortuszra küld, nem szeret, nem becsül téged, és mondjon bármit, nem kellesz neki, csak arra! Ezzel ellentétben a gyerekednek CSAK TE VAGY! MÁR MOST TŐLED FÜGG AZ ÉLETE, ÉS OLYAN SZERETETTEL, MINT Ő SZERET TÉGED, SOHA EGYETLEN PASI EZEN A FÖLDÖN NEM FOG SZERETNI SOHA! MEGÉRDEMLI, HOGY KAPJON EGY ESÉLYT ÉS MEGÉLJE AZ ÉLETET! Kitartást és jó egészséget kívánok Nektek!

2017. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
70%

#24

Ne ordítsd a kenetteljes szöveged, attól az nem lesz igazabb.

2017. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
62%

Én pont ebben a helyzettben vagyok most. Tablettaszedés mellett lettem terhes, Ő nem akarja megtartani. Régebben is mondta mikor feljött ez a téma, hogy nem akarná, és "neki is lenne beleszólása hogy megtartjuk-e vagy nem"

Oké, beleszólása lehet, meghallgatom, de attól még nem fogom azt tenni amit ő akar, ha én nem azt akarom. Én nem akarok abortuszt, nem fogok megölni senkit. Így nem is lesz, mivel nem ő az akinek el kell előtte menni többször is a védőnőhöz, és nem ő az akinek utána kikaparják a méhéből a gyereket, akinek már ver a szíve. Kényszeríteni próbálhatja, de nem ér el vele semmit, csak annyit, hogy a kapcsolatunk rámehet.

23 évesek vagyunk egyébként, két éve vagyunk együtt, de lehet hogy kár nem sokáig.

2017. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
42%

A 10es és 24es válasszal értek teljesen egyet. A kérdésre pedig:

Ha lelkiterrort alkalmaz, vagy zsarolást vagy fizikai erőszakot, vagy hazugságot,akkor képes befolyást alkalmazni.

Ezek egyik sem a szeretetre épül.

Ha viszont szereti a nőt, akkor örült nő örömének, ami jelen esetben a baba.

2017. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
65%

Gratulálok utolsó, remek meglátás!!!

Igen, képzeld, az a "férfi" aki ilyet csinál még kevésbé jogosult az életre mint a "nem kívánt gyerek"...

Nekem nem kell a gyerktartás, felőlem mehet a fenébe, de akkor a fyerekkel se smúzoljon évekkel később mikor rájön hogy akkor már kellene neki.

2017. máj. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
56%

Ha együtg akarják a gyereket majd a pasi lelép fizessen csak mint a katonatiszt tiszta sor.


DE ha nem közös döntés, hanem a nőé vagy becsúszott es a pasi nem akarja megtartani de a nő mindenképpen akkor vállalja be hogy igenis innentől ő döntött és vállalja mindennel együtt, ne azt várja hogy a férfi fizessen csak. Szerintem.

2017. jún. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
48%

#28

Ez köztörvényes bűncselekmény minősített esete, te emberiség söpredéke.

2017. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!