Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire tudja befolyásolni a...

Mennyire tudja befolyásolni a férfi egy abortus létrejöttét, ha viszont a párja meg szeretné szülni a babáját?

Figyelt kérdés

2017. máj. 31. 17:29
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
94%
Még annyi, hogy nem a gyt nemfizetés mellett állok ki, csak nem tartom jogosnak az igényt, amennyiben tudom a másikról, hogy nem akarna gyereket, összehozzuk KÖZÖSEN, én úgy döntök, hogy megtartom, és emellett igényt tartok a gytre. Nem hiszem, hogy sikerül megértenie ezt olyannak, aki szerint mindig mindenről a férfiak tehetnek...
2017. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
27%

Nem, unintelligens utolsó.


Egy 39 éves, 4 gyerekes családapa vagyok, több, mint 15 éve boldog házasságban.


A szöveged, attól eltekintve, hogy suttyó, baromság is. Onnantól vagy férfi, hogy felelsz a tetteidért.

Ha belekerülnek egy egy gyerekbe a génjeid, akkor felelősséged van. A tartást nem a nőnek, a gyereknek fizeted. Ennyi.


Messze vagy te még attól, hogy férfiként gondolkodj, kisfiam.

2017. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
52%

#38

Olyan zavar van a pici fejetekben, hogy az elképesztő.


Ha én nem akarok gyereket, akkor én védekezem. Ha ennek ellenére gyerek lesz, akkor felelek a gyerekNEK. Vagy azzal, hogy vele élek, vagy azzal, hogy fizetem a tartását. Pont. Welcome to the real world.

2017. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%

42-es írod, boldog házasságban élsz, vagyis téged ez a kérdés nem is érint. És még mindig nő vagyok, ezen a közeljövőben nem kívánok változtatni :D

De igazából tudjátok mit? Igazatok van, valójában engem véd a törvény és bármilyen "suttyóságot" megenged, szóval fizessétek csak a gyerektartást, ti felelősségteljes nagybetűs férfiak

2017. jún. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!