Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Üdv! 7. hetes terhes vagyok,...

Gariella kérdése:

Üdv! 7. hetes terhes vagyok, de az embrió már 16 mm. Nem sok ez? A 12 hetes ultrahangba épp a 13. héten jutok be. Ott mit néznek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 1. 11:56
 1/9 anonim válasza:
Kérdezd meg az orvosod, vagy ismerőseid akik voltak már terhesek, esetleg orvos ismerőst/rokont. Én személy szerint nem voltam még terhes, de ha az lennék, tuti utánna járnék a dolgoknak. Szerintem nem lehet nagy a 16 mm, mert mindenkinek más génei vannak.
2017. jún. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vaaagy megnézed a 100 neten található táblázat egyikét.
2017. jún. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Teljesen jó, ne aggódj. A 7. hétre lesz 12-15 mm, ha már betöltötted a 7 hetet, a 16 tökéletes.


Olvasgass ilyeneket, sok info van bennük: [link]


Minden jót!

2017. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A 12. hetin pedig a rendellenességeket próbálják kiszűrni, leginkább a Down-szindrómát. Ezért hívják genetikai UH-nak.
2017. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 2 terhességen vagyok túl. Az egyik gyermekem 6 hetesen 6mm volt,a másik 7 hetesen volt 6mm.A másodiknál a petezsákon haematoma volt,nem tudom ez mennyire befolyásolta a növekedésben az embriót. De szerintem ez genetika függő,mi a párommal nem vagyunk magas nèpség :D Lehet azért voltak a gyerekeink is ,,kicsik,, :)
2017. jún. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tökèletes,Gratulálok.Mi ma töltőttük a 7 hetet és este megyünk uh ra.Màr nagyon uzgulunk hogy mekkorát nöt😊
2017. jún. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a hasznos válaszokat. :)
2017. jún. 3. 08:32
 8/9 Nikolas Kidman ***** válasza:

Úgy tudom hogy 8. hónapban szoktak elkezdeni aggódni a szülők.

Aggodalomra semmi ok, ha nem cigizel, és nem iszol teresség közben.

2017. jún. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nikolas Kidman ***** válasza:

Ja és természetesen a terhesség elött a férfi nem ihat 2 hónapig alkoholt. Ugyanis ennyi idő mire telkessen kicserélődik a spermaállomáy.

Az alkohol pedig mérgezi a spermákat.

2017. jún. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!