Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Romed teszt mutatott valakinek...

Romed teszt mutatott valakinek fals pozitívat?

Figyelt kérdés

Kétségbe vagyok esve, van már egy 14 hónapos kisfiam és most úgynéz ki pozi lett a tesztem. De nézzétek meg légyszives:

[link]

Nem tudom mi lesz, hogy fogok bírni kettővel. Ráadásul most fogtunk bele egy használt ház teljes felújításába, rengeteg ott is a munka.

Nem is értem, hogy sikerült összehozni, hiszen csak egyetlen egyszer tudtunk kettesbe lenni úgy, sajbos így alakult, ez a 9. naponom volt.

Tudom, ha nem akartunk gyereket miért nem védekeztünk. Szoptattam a kisfiam, szedtem az Azáliát, de múlt hónapban abbahagytam és vártam, hogy legyen rendes menstruációm. Óvszert sajnos nem birom. Egyetlen egyszer voltunk együtt védekezés nélkül és tessék.

Negatívat ne írjatok légyszives, felnőtt ember vagyok, anyuka, tudom, hogy hibáztunk.

Hogy lehet 2 gyerekkel bírni? Akinek van tapasztalata leírná?

Köszönöm!


2017. jún. 12. 20:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Simán..2 gyerek nem a világvége! Nekem a 2 gyerkőc között 22 hónap van,és tervezett gyermek volt a 2. is :)

Tudom most a kezdeti sokkban vagy,de pár nap múlva letisztultabbak lesznek a dolgok és te sem fogsz tragédiaként tekinteni a jövőbe :)

2017. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, azt hiszem pont erre a válaszra vártam! Tényleg sokkban vagyok, de bízom benne, hogy minden rendbe lesz, megoldom. Köszönöm mégegyszer!! :)
2017. jún. 12. 21:29
 3/20 anonim ***** válasza:

Azért mèg csinálj 1 tesztet 2 nap múlva,ezt még 100%-osnak nem venném,hogy pozitív!

Nekem másfél év van a gyerekek között,1 alkalomból,de annyira boldog vagyok,hogy vannak,még ha nehéz is volt az eleje!Jól át kell gondolni,mit,hogyan csinálsz,de meg lehet oldani mindent!!!Van aki direkt 2 évet hagy a gyerekek között,szóval nem vészes,nyugi!😁

Majd írj,hogy alakul!

2017. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Neked is! Igen mindenképp ismétlek, van még egy ugyanilyen tesztem. :)

Bízom benne, hogy hamar lemegy rólam ez az ijedtség, még KO vagyok. :D

Muszáj lesz mennie, csak még egyenlőre hihetetlen. Szerettünk volna kistesót, de később. Az élet mindig közbeszól :D

2017. jún. 12. 22:28
 5/20 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, minden rendben lesz!A mi kisfiúnk most lesz 1 éves de már mi is szeretnénk a kistesót, csak nálam komplikáció volt az előző terhességnél, így a nőgyógyász nem mondja rá az 'áment' addig míg néhány vizsválaton túl nem leszek.Viszont amit szabad utat kapunk próbálkozni fogunk a tesóval.
2017. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is bíztatást! :) Csak én vagyok ilyen betoji :D kívánom, hogy mielőbb jöjjön össze a kistesó Nektek is! ;)
2017. jún. 12. 22:45
 7/20 anonim ***** válasza:
Ahogy szereted a kis 14 hónaposodat úgy fogod szeretni őt is.Ő most akart jönni hozzátok,fogadd szeretettel,én úgy érzem jó anya vagy,biztos hogy minden a lehető legjobban fog alakulni.Boldog életet kívánok nektek! :)
2017. jún. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ilyen lett nekem is. Most itt szuszog mellettem az 5 hós kislányom
2017. jún. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Kedves 7. hozzászóló:

Ez annyira jól esett, hogy el is bőgtem magam :) nagyon köszönöm Neked! :) :)


Kedves 8-as hozzászóló:

Gratulálok a kisbabádhoz!

Holnap reggel csinálok azért egy megerősítő tesztet, bár élőbe szinte egyértelmű. :)

2017. jún. 13. 10:37
 10/20 anonim ***** válasza:
7-es vagyok.Örülök hogy jól esett,mi 7 éve várunk a babára,és biztos hogy akkor jön amikor ő szeretne,ezért már nem erőltetek semmit.Nektek most volt itt az ideje és ha ezektől a szavaktól egy kicsit is szűnt az aggodalmad az már egy fél siker. :)
2017. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!