Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Romed teszt mutatott valakinek...

Romed teszt mutatott valakinek fals pozitívat?

Figyelt kérdés

Kétségbe vagyok esve, van már egy 14 hónapos kisfiam és most úgynéz ki pozi lett a tesztem. De nézzétek meg légyszives:

[link]

Nem tudom mi lesz, hogy fogok bírni kettővel. Ráadásul most fogtunk bele egy használt ház teljes felújításába, rengeteg ott is a munka.

Nem is értem, hogy sikerült összehozni, hiszen csak egyetlen egyszer tudtunk kettesbe lenni úgy, sajbos így alakult, ez a 9. naponom volt.

Tudom, ha nem akartunk gyereket miért nem védekeztünk. Szoptattam a kisfiam, szedtem az Azáliát, de múlt hónapban abbahagytam és vártam, hogy legyen rendes menstruációm. Óvszert sajnos nem birom. Egyetlen egyszer voltunk együtt védekezés nélkül és tessék.

Negatívat ne írjatok légyszives, felnőtt ember vagyok, anyuka, tudom, hogy hibáztunk.

Hogy lehet 2 gyerekkel bírni? Akinek van tapasztalata leírná?

Köszönöm!


2017. jún. 12. 20:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

1#-es vagyok:

Na csináltál még egy tesztet?? :D

2017. jún. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Igen, kicsit jobb, de akkor fogok megnyugodni teljesen, ha azt mondja az orvos minden rendben :)

Biztos vagyok benne, hogy eljön az idő Nektek is, akkor mikor nem is gondolnád! :) Nagyon szorítok, hogy mielőbb édesanya lehess, jó lelkű vagy ez az írásodból is látszik, megérdemled! :)


Még nem csináltam, tegnap esti volt az előző teszt. :D Várok reggelig, hogy erősödni fog-e. Fogok írni mindenképp! Nem szeretem a nyitott kérdéseket, legyen kerek a történet! :D

2017. jún. 13. 13:00
 13/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm és várjuk :)
2017. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

1#-es vagyok:

várjuk az ujjabb tesztedet ;) :D

2017. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Igértem, hogy jelentkezek a következő teszttel. Mikor végre kezdek megnyugodni, elfogadni, hogy hamarabb lesz kistesó, mint gondoltuk erre jön az idegeskedés, ugyanis semmit nem erősödött a teszt. Most arra gondolok, hogy ha van is valaki, rossz helyre tapadt és méhenkívüli lesz. Vagy ciszta.


[link]


A képhost rontott a minőségen, meg a telefonom fényképezője se az igazi, élőben kicsit erősebb a csík, de ugyamolyan mint a előző volt.

Most nem tudom mit tegyek, veszek ma másikfajta tesztet, aztán meglátjuk.

De ha az sem fog erősödni mikor menjek dokihoz?

2017. jún. 14. 09:20
 16/20 A kérdező kommentje:

Itt egy másik kép is, élőben rózsaszín a csík:


[link]

2017. jún. 14. 09:22
 17/20 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem erősebb,de holnap már biztos még erősebb lesz.
2017. jún. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Medi-lab tesztem ilyen lett :)


[link]

2017. jún. 15. 12:24
 19/20 anonim ***** válasza:
Na látod,mondtam én ez már nagyon szép erős.Gratulálok!Jön a picike! :)
2017. jún. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Mostanra már lenyugodtam és nagyon várom! :)
2017. jún. 15. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!