Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hete késik, teszt negatív....

3 hete késik, teszt negatív. Valakinek volt már hasonló a helyzete? Többi lent.

Figyelt kérdés

sziasztok. 3 hete meg kellett volna jönnie. A melleim eléggé fájnak azóta is, hasam is sokszor görcsöl úgy mint menstruáció előtt. Néha hányingerem van és elég gyorsan változik a hangulatom. Egyik percben sírok aztán nevetek. A másik meg hogy dohányzom és nem esik jól a cigi egy pár napja. 2 tesztet is csináltam de negatív. Szerintetek?

20/l


2017. jún. 14. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hét után lett pozitív a teszt. De menj Nőgyógyászhoz mert ha nem baba akkor lehet hormon probléma is
2017. jún. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De mondjuk barátnőmnek is ez volt Ő a tünetek miatt ment Nőgyógyászhoz szintén negatív tesz és a doki 10 hetes terhességet állapított meg azóta már 2 éves a fia
2017. jún. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el nőgyógyászhoz, lehet hormon probléma, ciszta, de a terhesség sincs azért kizárva.
2017. jún. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért ne éld bele magad a terhességbe, ritka mint a fehér holló, hogy 3 után nem mutatja ki a teszt. Szóval szerintem egyszerűen kimaradt egy menzesz. Ennek sok oka lehet, ha a következő megjön és utána minden oké, akkor nincs gond, de ha a következő se jön meg, és utána is össze-vissza, akkor dokihoz kell menni. Persze most is elmehetsz, ha az megnyugtat.
2017. jún. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most pont ugyanígy jártam, bár nekem kellemetlen volt, mert az orvos terhességet állapított meg UH-n, másnap elkezdtem vérezni, pánik, kórház, ott UH-n már nem láttak semmit, Hcg tesztből kimutatták, hogy ez a menzesz, mert nem voltam terhes... Lehet csak késik. Ki kéne elvileg mutatnia ennyi idő után.
2017. jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!