Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe esni a legrosszabkor,...

Teherbe esni a legrosszabkor, a legrosszabb egy leanybucsun?

Figyelt kérdés
Van parkapcsolatom,tervezzuk is,epp most koltozunk ki kulfoldre.Vasarnap reggel egy kedves hazasodni keszulo baratnom jokepu testverenek agyaban ebredtem.Ilyen soha nem fordult velem elo meg...en nem vagyok ilyen no....aztan kimentem mosdoba es hat tuti hogy volt valami..tudom milyen ha belemmennek el....Aztan letusoltam es probaltam elfelejteni,meg tiszta masnapos fejjel nem akartam patikaba rohanni mivel majdnem behanytam igy is....ez ugy emlekszem hogy a mensi utani hetem vagy ket hettel ezelott penteken jott meg,es kovi heten vasarnap ugy hajnal fele lehettem a pasassal...most mennyi az esely hogy baj lesz?
2017. jún. 22. 17:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%
Úhh, sajnállak, komolyan! Azon jót nevettem, hogy valaki azt írta, az alkohol kihozza az emberből az igazi énjét. Én pl ha iszom, bealszom. És igen, nagyon szeretek aludni, nagy az alvásigényem. Kinek hogy....
2017. jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%
èn is volt hogy szépen kiütöttem magam beprobálkozott egy pasi de en nemet mondtam meg toltam el magamtol (vicces lehetett mert járni nem tudtam :D) a barátnőim segítettek nekem. én szeretem a párom annyira hogy részegen se lépjek férre...
2017. jún. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
77%

Soha nem fogja elmondani a párjának abban biztosak lehettek.

Hányinger ez a viselkedés!

2017. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!