Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sos. Van olyan h beágyazódásos...

Sos. Van olyan h beágyazódásos hőleesés? Ha igen melyik napon lehetséges?

Figyelt kérdés
2017. júl. 3. 11:26
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Nemtudom, pedig a kazettasak mind szep pozik.:/
2017. júl. 3. 18:03
 22/36 anonim ***** válasza:
A tesztkazettákon időben jöttek ki a csíkok?
2017. júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Fel perc utan, amikor mar nem volt teljesen rozsaszin a tesztablak akkor latszott valami es amikor eltunt a rozsaszin "hátter" akkor teljesen latszodtak. De 2 eve tesztelek ezekkel. Sosem voltak idontul sem pozik tévesen
2017. júl. 3. 18:04
 24/36 anonim ***** válasza:
Ismételj reggeli első pisiből,lehet nem volt olyan koncentrált a pisid,és ennyire az elején még bizony számít!
2017. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
En is koran kezdtem (netrol rendelt tesztem volt de vagy 40db es en eskuszom nem hittem el h végre pozitív évek utan) szóval nekem is ilyen kis halvanyka volt sot volt amin nem is látszott aztan csinaltam reggelivel is. aztán csak megerosodott. :) hnap ismételd meg. 9dpo meg csalóka. Ha van lh-d az jostesztre mar lehet erősodő, bar en azzal is csak azért baromkodtam, mert abbol is volt vagy 50db. :) azan persze nem nyomtam el mindet hanem elajandekoztam egy sorstarsnak oket :)
2017. júl. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

En is netest hasznalok. Mi 2 éve próbalozunk. 1 vetelest egy mehenkivulit es egy kemiai terhesseget tudok felmutatni. Utobbi az múlt honapban volt.:(

Ilyeb kazettás tesztem holnapután lesz.:/ addig megőrülök. De megérdemlem én voltam buta. 1 csíkom maradt azt reggel megcsinálom. De már tudom.hogy - lesz!:(


Koszi az egyutterzest.:)

2017. júl. 3. 18:47
 27/36 A kérdező kommentje:
Jóstesztelni nem szeretnék, sosem vált be :)
2017. júl. 3. 18:48
 28/36 A kérdező kommentje:

A hőm visszament!:)


[link]

2017. júl. 4. 08:34
 29/36 anonim ***** válasza:

Csak siker lesz a végén! :)

Nekem sajnos a ma reggeli X-epil tesztcsíkom nega lett,bár még csak 7. Dpo-n vagyok 😞 Bár elé kevés esélyt látok terhességre,megszakítással voltunk csak együtt 😔

Nekem ilyen a görbém egyenlőre:


[link]

2017. júl. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Drukkolok kedves utolso.:))


Itt a mai


[link]

2017. júl. 5. 09:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!