Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövőhét szombatra nem várom....

Jövőhét szombatra nem várom. Ez a legrosszabb időszak. Ti hogy viselitek?

Figyelt kérdés
6 hónapja próbálkozunk és nagy csalódás mindig mikor megjön.Van olyan aki jövő szombatra nem várja?Éreztek valamit?
2017. júl. 16. 10:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az lehetséges!A cickafark és a palásfű tea tényleg segít.1 hónap alatt beállítja a menstruációt.
2017. júl. 16. 15:10
 12/18 anonim ***** válasza:

6/11 vagyok

Két hónapja ittam a palástfüvet (cickafarkot nem), de úgy bekavart a ciklusomba, hogy amíg ittam, nem jött meg és az abbahagyás után is csak 1 hét múlva. Melleim iszonyatosan fájtak, jól be is csapott, mert azt hittem, terhes vagyok. Azóta nem iszom inkább. Helyette napi 400 mg e vitamint és folsavat szedünk a párommal együtt. Ha ez a hónap sem jön össze, rendelek a páromnak Profertil vitamint. A kisfiamnál a 2 hónap után estem teherbe.

2017. júl. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
5os vagyok.En ittam mindkettőt,nekem is nagyon bekavart.
2017. júl. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ilyet még nem is hallottam.Mint mi,mi is ezt a kettőt szedjük,illetve a folsavat csak én. :))
2017. júl. 16. 20:26
 15/18 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok Nektek, én azzal nyugtattam még magam, hogyha a baba jönni akar; akkor jönni is fog. Bár nekem könnyű, mert másodjára sikerült. De az az egy hónap is kemény volt :D
2017. júl. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Már nagyon izgulok...nem sokára szombat.
2017. júl. 17. 18:10
 17/18 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy gyorsabban teljen az idő, találj ki vmi kihívást magadnak. Én ilyeneket szoktam hogy Pl. 1 hetem van rá hogy megtanuljak lejátszani egy darabot a zongorán/elolvassak egy könyvet, amit már egy ideje halogatok/végignézzem egy sorozat következő évadát stb.

Ilyenkor mindig azon kapom magam hogy rohan az idő és még sehol se tartok. Próbáld ki, hátha neked is beválik.

2017. júl. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Ez nagyon jó kis ötlet! :)
2017. júl. 17. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!