Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babaprojekten vagyunk! A...

Babaprojekten vagyunk! A kerdesem az lenne, hogy mennyi ido utan szukseges orvoshoz fordulni ha nem jon ossze?

Figyelt kérdés
2017. júl. 23. 17:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egy év után érdemes elmenni kivizsgálásokra.
2017. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2017. júl. 23. 17:43
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Igen igaz ez az egy ev. Akkor ha egészséges vagy, egeszsegesen elsz, szabalyos a ciklusod es a párod is egészséges, hja es 30ev alatt vagytok.

Nekem pl. kb. negyed/ fel ev utan javasolta a dokim (sima eves rakszures miatt vtam nala egyébként akkor) hogy kezdjuk el kivizsgaltatni.

Pajzsmirigyes vagyok, 30felett, plusz kilokkal.

Gyakorlatilag onnantól számítva egy ev kellett, hogy osszejojjon es igen.. Nekünk volt min javítani.

Ha kivartam volna az egy evet vagy többet lehet meg most sem lennek terhes.

2017. júl. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Én azt mondanám, ha tényleg egészséges vagy, ciklus rendben, fél év után. Valami apróság is baj lehet, akkor ne ezen múljon már. Mire orvoshoz jutsz, időpont stb. Esetleg kapsz gyógyszert vagy műtét akkor már 1 év is lesz mire utanajarsz mindennek. Én tavaly augusztus óta orvoshoz járok, most áprilisban tudták kideriteni mi bajom és csak azóta tart a kezelés.
2017. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Milyen mutetre gondolsz? Valojaban ez lesz a harmadik honapja...
2017. júl. 23. 18:59
 6/16 A kérdező kommentje:
De ez egyebkent olyan igazsagtalan... 🙁 Valakinek egy szimpla "diszko baleset" soran mar osszejon anelkul, hogy akarna egyaltalan es van aki nagyon akarja es nagyon sok idobe tellik avagy nem is lehet. 😕 Amugy ti szedtek vagy szedtetek magzatvedot... elevit stb. ?
2017. júl. 23. 19:02
 7/16 anonim ***** válasza:

3 vagyok. Nem tudom mas milyen műtéten van túl. Mi herevisszér. (nyilván a férjem...) De mint ahogy írtam nalunk azt hittek en vagyok a hunyó a korom a pajzsmirigyen a hájam miatt.. Aztán nem, de most ez mar nem számít mert lassan megszületik es mindenki jol van.


Femibiont szedek. Előtte a tervezes alatt folsavat meg sima multivitamint szedtem. En eletmodot is váltottam. (-20kg, diéta, sport)

2017. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszonom a valaszokat es szivbol gratulalok!!!
2017. júl. 23. 20:17
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg nincs peteeresem, most már van, clostyval, megsincs baba, ezután atjarhatosagim lesz, ha az sem, akkor inszem, pedig már van egy gyerekem, semmit nem jelent! Gyógyszer 4 hónapig szedtem és még mindig semmi! Azon ne ragodj, hogy másnak a diszkó budijába sikerült bekapni a legyet, tapasztalat, hogy ezzel nekik is megvan a bajuk, rajtad meg ez úgyse segít!
2017. júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Köszi szepen. En meg a legjobbakat kivanom nektek!

Amit tehetsz otthon az kb az, hogy megismered a tested, a ciklusod kicsit jobban. (ugyertem ovulacois tesztet hasunalsz, homerozol, nezed a tested jelzeseid stb)


De mindenek előtt próbáld meg elengedni azt hogy másnak a akar egy diszkobaleset.

Igen. Nagyon igazságtalan de sajnos nem sokat lehet ezzel tenni max hergelni magad vele.


Pont mielőtt terhes lettem akkor volt hír a teveben az a sztori hogy egy no a latrinaba dobta a babáját. Irtó merges voltam. Irtó igazsagtalannak hittem hogy tessek.. En ennél kevesebbet erek..?


Előtte egy kis bnom terhes lett egy 6hetes kapcsolatban. Irtó merges voltam. Irigy is kicsit.


Aztán rajottem, hogy ebbol baba nem lesz. Szovel ezen a sors hibaztatason túlléptem. Hinned kell benne, hogy menni fog mert ez nagyin sokat számít es tenyelg ha megnyugtat használj ovulációs tesztet vagy homerozz.


Ha ugy doktorok, a párod vizsgálataval kezdjetek, az viszonylag kellemetlen.


Én nem hiszek abban hogy a gyerekcsinalason "gorcsolni" lehet de biztos mondtak mar, hogy azért nem jin mert annyira akarod (sztem ez oltari nagy hülyeség)

Az biztosan segít ha elengedi az ember azt a részét, hogy mással mi van. Csak magadra koncentrálj ea a parodra es hidd el jönni fog a baba.

2017. júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!