Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 abortusz után mennyire...

2 abortusz után mennyire csökken az esélye a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 abortusz után születtem anyámnak, közel a negyvenhez. Olyat is ismerek, akinek az első után nem lehetett gyereke. Ez azon múlik, hogy mennyire sérül illetve mennyire regenerálódik a műtét helye, mindenkinél más.
2017. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha szerencséd van, akkor eléggé.
2017. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, két abortusz után nem hiszem hogy akarna gyereket, én úgy értelmeztem hogy abban reménykedik hogy nem eshet teherbe.
2017. júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem változó. Ismerősöm most vetette el az 5.gyerekét 😑

Könnyen teherbe esik és sajnos gyógyszert nem szedhet a betegsége miatt.

2017. júl. 31. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Abortusz soha nem lehetfogamzasgatlo mondszer

Ott van a gyogyszeren kivul ovszer spiral stb stb.

A sok abortusz a mehszaj elegtelensegehez vezet es a kivant terhesseget nem fogja tudni majd kihordani.

2017. júl. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó, az már egyedül az ő baja, nem tudom sajnálni. Nekem is van ismerősöm, két abortusza volt, a harmadikkal amit már akart volna vagy ötször vetélt el, az általad említett méhszájgyengeség és heges gyógyulás miatt. Ott sírt hogy mi lesz így vele és mikor megmondtam hogy nem tudom sajnálni, még én voltam a szemét. Felőlem mindenki azt csinál amit akar csak aztán ne jöjjön oda hozzám sajnáltatni magát.
2017. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 p.szabina1223 ***** válasza:
36%
Van, akinek egy abortusz sem kell és nem lesz babája sohasem. Más meg jó néhány megszakítás után is teherbe esik, meg szül is. Nem vagyunk egyformák.
2017. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Klaudia199707 válasza:
0%
Manapsag semennyire! Anyamnak koztem meg ocsem volt 2-3, nekem tavaly, aztan siman teherbe estunk mindketten.
2018. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!