Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a hónap kimaradt szerintetek?

Ez a hónap kimaradt szerintetek?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban a peteerés után csak alaphôig ment vissza a hôm, az elmúlt hónapokban 37 fokig, igaz akkor sem lett baba, de így hogy 36,2 minden reggel és vasárnap kell mensiznem , akkor ez most megint nem jön össze ugye?

2017. aug. 9. 04:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Naa most ebben nem vagyok jó. Luteális szakasz? Mi az hogy 14 dpo? Akkor nem is késik? Appos Naptárt vezetek és max 1 napot szokott késni az appos naptári dátumhoz. Bocsi de ezeket nem vágom dpo? Luteális?
2017. aug. 16. 16:50
 12/17 anonim ***** válasza:

Az ovulacio (erett petesejt kilokodese) utani napok. Day past ovulation. Es ezek alkotjak a ciklus masodik (lutealis) szakaszat. Ez mindenkinel eltero. Akinek hosszabb a ciklusa (es a lutealisa) azoknal fordulhat elo, hogy meg a nem vart elott pozit tesztelnek.


Nekem sajnos rovid 25-26 napos ciklusaim vannak, ugyhogy kellene varnom nehany nap kesest a tesztelessel. Csak hat addigra meg mindig megjon. :( Nehez turelmesnek maradni.

2017. aug. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Fura ez a szervezet, nekem 29-30 naposak a ciklusaim. Most vagyok a 32. Napon, peteérést pontosan nem tudom gondolom 1-2 nap is sokat számít, azt észrevettem hogy a hőm vissza esik másnap megjön, szerencsére fel ment 36,9-37 re de ki tudja miért. Nem tehetünk mást mint várunk.
2017. aug. 16. 17:28
 14/17 A kérdező kommentje:
Mi újság veled? 36. Ciklusnapomon vagyok ès semmi. Se mensi se pozitiv teszt, dupla cicik , hányinger. Barátnőm mondta hogy neki makd 10 nap késés után lett pozitiv a teszt, uh figyelték a peteérését
2017. aug. 20. 08:16
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem megjott mar. :(
2017. aug. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Sajnálom :(
2017. aug. 20. 20:14
 17/17 anonim ***** válasza:
Lett baba végül nálatok? :)
2022. okt. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!