Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a hétre? Mióta...

Ki nem várja a hétre? Mióta próbálkoztok? Hányadik baba lenne? Hőmérőztök vagy ovu teszteztek esetleg?

Figyelt kérdés
Én majd szombatra nem várom, nagyon szeretném, ha sikerülne,de nem merem beleélni magamat. Ez az 5.hónapunk. Nem hőmérőzök, se ovu teszt, de ha most sem sikerül akkor veszek ovu tesztet és kipróbàlom.
2017. aug. 21. 14:30
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló vagyok. Nem első baba lesz. Mindegyiknél tudtam amikor sikers volt a hónap. De hez hozzátartozik szerintem korábban volt ovum nem a megszokott középidőben. Ha tényleg összejött akkor 4dik terhességem lesz.
2017. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
Szupi, jah értem akkor neked már van rutinod. :-)
2017. aug. 21. 16:21
 13/56 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én múlt péntekre nem vártam, és ma reggel, 3 nap késés után lett + a teszt :) holnap megyünk is a dokihoz. Ja és első baba, 3 hónap próbálkozás után :)

Nekem annyi tünetem volt, hogy nem fájt a cicim, pedig nagyon szokott mielőtt megjön. sok sikert nektek!

5 hkm

2017. aug. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
100%
Előző héten csütörtök kellett volna megjönnie, de már előző vasárnap óta produkáltam tüneteket...ezért hétfőn teszteltem és halvány pozi lett. azóta erősödött a csík (folyamatos tesztelő lettem) Nekünk ő lesz a 3. baba- Ovu tesztet és hőmérőt az első hónapokban próbáltam- de feladtam- 5 hónapja próbálkozutunk - és most hogy kezdtem feladni - most jött össze :)
2017. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
Gratula mindenkinek. Én 31 re nem várom. Több mint egy éve próbálkozunk. De kiderült cisztám van. És elég nagy sokk ért ( gyász) így kb most a nulláról indulok 😔
2017. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
100%
En vasarnap reggel lovok egy tesztet. 8. honapunk, tesot varjuk.
2017. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
100%

3. Baba holnapra nem várom mindig elsőre sikerült 🙏🏻


[link]


Én mindig erzem mikor van PÉ-m de clearblue digi ovu teszttel megerősítem.

PÉ napján szexelünk onnantól mérem a hőmet (tudom h nem így kellene) és mindig 37,2 v felette van ma pl 37,5 volt az ebredesi es ilyen a teszt amit csatoltam.


Drukkolok mindenkinek

2017. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyre jobban fajnak a melleim es sok kremes folyasom van.Mensi elott altalaban nincs ilyen.Mar kivancsi vagyok nagyon :D

2 valaszolo

2017. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
A kremes folyas az mindig jo jel legalabbis nalam. Drukkolok
2017. aug. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
Koszonom
2017. aug. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!