Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a hétre? Mióta...

Ki nem várja a hétre? Mióta próbálkoztok? Hányadik baba lenne? Hőmérőztök vagy ovu teszteztek esetleg?

Figyelt kérdés
Én majd szombatra nem várom, nagyon szeretném, ha sikerülne,de nem merem beleélni magamat. Ez az 5.hónapunk. Nem hőmérőzök, se ovu teszt, de ha most sem sikerül akkor veszek ovu tesztet és kipróbàlom.
2017. aug. 21. 14:30
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

Oo de joo :) nagyon gratulalok!

En hetfon tudok csak venni tesztet mert a hetvegen is dolgozok.Kedden reggel megcsinalom.Persze ha addig nem jon meg..

2-es voltam

2017. aug. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
100%

Hat csajok,szerintem ez a honap nekem sem jott ossze :( Ma vagyok a 28.napom,csinaltam tesztet de az viszont ennel negativabb nem is lehetne szerintem.Lehet hogy beneztem a peteeresem es kesobb volt,igy akkor 32-33 napra kellene megjojjon.Van meg egy tesztem,de lehet mar nem lesz szuksegem ra,mert erzem hogy megfog jonni.

Itt egy kep a tesztrol,lehet nem erzekeny es azert lett negativ? Remenykedhetek meg szerintetek?


[link]

2017. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
Amugy a 2-es voltam
2017. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
Kérdező hogy vagy? Teszteltél hétvégén, vagy megjött?
2017. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos nekem 24-én jött meg, 31 napra. 😞 De új hónap, új esélyek, remélem most sikerül. 😊
2017. aug. 30. 21:43
 56/56 A kérdező kommentje:
Kedves 52-es, sajnos ezen én se látok semmit. :((
2017. aug. 30. 21:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!