Terhesség lehet?

Figyelt kérdés

A menstruációmnak 24-én kellett volna megjönnie, előtte a napokban éreztem a mellemben és a hasamban is a fájdalmat, de nem jött meg ezért lefeküdtem a párommal, óvszerrel védekezünk mindig, ami eddig látszólag nem volt lyukas, legutoljára biztos nem, most 25-én sem a mellemben sem a hasamban nem érzek fájdalmat, lehet kimaradás vagy késés a szex miatt? Vagy terhesség lehet előző együttlétek miatt?

Az óvszer a pénisz vaginába helyezésétől a végsőkig rajta van és még a gumiba se élvez sose nehogy kiszakodjon, szóval abba is mindig csak előváladék található.



2017. aug. 25. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ha nem te vagy a Szűz Mária, akkor nemhiszem. (ok..szűz nem vagy, de gumival vagytok együtt es meg igy is kiveszi.. Szóval gyakorlatilag az esélye ennek nulla)
2017. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!