Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5. ,6. dpon lehet vmi tünet?

5. ,6. dpon lehet vmi tünet?

Figyelt kérdés
Nekem még nincs. Még ne is várjam? A hasszurkálás hanyadik dpon szokott jelentkezni (akinek volt)?
2017. aug. 26. 19:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
Nem lehet ilyenkor még terheségi tünet, hiszen nem termelődik HCG, ami azt kiválthatja, bármi is van, az nem terhességi tünet. Maga a beágyazódás is a 7. nap környékén kezdődik csak, nincsen ilyenkor még semmi, amit evvel összefüggésben érezni lehetne. Nagyon az elején vagy még, már ha sikeres volt a próbálkozás, szerintem ne feszülj rá ennyire, mert a nem várt menstruációdig simán megzavarodsz, annak meg mi értelme.
2017. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%
Biztosan nem.
2017. aug. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
39%
Nemvárt mensi idején jönnek az első tünetek.
2017. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Nwkem 10 es 9. Dpon voltak hasgörcsök a gyerekekkel
2017. aug. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

9. dpo előtt szinte kizárt, hacsak nem számolta el az illető és nem hamarabb fogant. Amíg a beágyazódás nem fejeződik be, addig semmi tünet nincs és utána is kevesen reagálnak egyből a hcg-re mikor kb a nők 80%-a 6. héttől kezd el tüneteket produkálni. Csak nyilván akiknek minden nagykönyv szerint megy azok nem írkálnak ide :)


Nekem első tünetem 10. dpo-n volt, de ekkor még nem gondoltam babára, másnap már a teszt is mutatta és voltak tüneteim... meg is lepődtem, mert egy évvel korábban semmi tünetem nem volt az ikrekkel a 6. hétig (az a terhességem meg sem maradt)

2017. aug. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Pont most irtam ki kerdest! 5. dpo, es halvany a reggeli tesztem. Lehet, hogy lehetetlen, de megis. Vagy a teszt *ar. Nekem feszitett a hasam hajnalban, azert csinaltam tesztet. Szoritok neked! Majd ird meg, mi lett!
2017. aug. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 6-os, csak úgy lehetséges, ha korábban volt pé-d. Alapesetben 5. dpo-n kizárt a hcg, mivel 5nap alatt nem lehetséges a megtermékenyülés és beágyazódás. Egyéb iránt halkan gratulálok, drukkolok, hogy később is pozi legyen a teszted és baba legyen a dolog mögött :)
2017. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
5 dpo-n vagyok, és fehér, krémes folyásom van. A méhem pedig nyilallgat.
2017. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
6-os vagyok. Koszonom! :) Lehet, hogy a testem jelei megtrefaltak, es a mult heten volt a peteeresem.
2017. aug. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, én most a 7. (vagy 8?) dpon vagyok és most este éreztem erős görcsöket, beszúrásokat pár percig tartott, azóta enyhén néha. Remélem beágyazódás zajlik :)))
2017. aug. 28. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!