Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valószínű terhes vagyok,...

Valószínű terhes vagyok, senki nem kényszeríthet, hogy elvetessem, ugye? 17/L

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyunk együtt, mindketten egymásnak voltunk az elsők. Védekeztünk gumival, viszont kilyukadt. A 72 órás tabletta ezekszerint nem hatott. Már 1 hete rosszul voltam, és ez nekem furcsa volt, mert nem éreztem magam olyan jól a bőrömben. Előző hónapban megjött a menstruációm, csak 6 nap helyett 3 napig tartott. Ma csináltam egy tesztet ami halványan pozitív lett, alig lehet látni, de rózsaszín. Elmondtam a barátomnak, és azt mondta, hogy vetessem el.... meg azt is mondta, hogy ez csak az én hibám. Szüleimnek holnap szeretném elmondani, de félek, hogy kényszeríteni akarnak az abortuszra, én viszont arra képtelen lennék. Kérlek segítsetek.

2017. szept. 7. 19:14
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
43%

Dehogynem fog, klassz helyre is kerülhet.


A mostani állás szerint nem érez, de 2 évente is nagyot változik ám a világ, nem tudhatjuk biztosan.


Szerintem feleslegesen stresszeled magad, csinálj még egy tesztet, nem vagy lecsúszva semmiről.


Egyébként minek kell anyukád a nőgyógyászati vizsgálathoz? Nem egyedül jársz orvoshoz?


A pasit dobd ki, ha nem változik a reakciója. Elsőre mindenki megijedhet, de azért ez már sok.


Ne hallgass az utolsóra, jól csinálod, mérlegelj és tájékozódj sok különböző helyről.

2017. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
51%

Amúgy az emberek a gyermekeik halálát és eltűnését is túlélik. Szívás, de ezzel kell élni. Ugyanígy egy abortuszt is túl lehet élni.


Én a biztos halált az esetleges szenvedésnél rosszabbnak tartom, de el tudom fogadni, ha az ember a bizonytalan helyzettel nem tud együttélni, ezért az abortusz mellett dönt.



Te tudod, mit dolgoznál fel könnyebben, de ne csak az abortuszellenes oldalt hallgasd, hanem olyan fórumokat is keress, ahol boldogok a nők, és úgy érzik jól döntöttek az abortusszal.


De csak akkor, ha biztosan terhes vagy. Legalább egy rendes pozit tesztelhetnél, mielőtt anyukád agyvérzést kap.

2017. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
72%
10valaszolo. Te aztan tudod higy tamogass egy 17eves lanyt... Agyam eldobom a monologodtal az azonos koru gyerekektol. Kerdezo. Mindenkepp ismetelj egy tesztel. Hogy biztos legyen az eredmeny. Utana szolj anyukadnak, segitenj fog megoldani a dolgokat. Atbeszelitek. Mi legyen. Nagyon meg kell gondolni. Egy 17eves fiutol meg nem tudom mit vartok amugy.... Menjel el dolgozni rogvest? Vagy hogy gondolta itt egy ket valaszolo... Istenem...
2017. szept. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
79%
Mikor volt az aktus és mikor a teszt?
2017. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
88%

#13

"Elmondtam a barátomnak, és azt mondta, hogy vetessem el.... meg azt is mondta, hogy ez csak az én hibám. "


Erre a reakcióra reagáltam/tuk h dobja ki a pasit.

Senki nem várt el tőle semmit, hisz még nem is biztos a terhesség. De ez a hozzászólás sokmindent elárul a fiatalemberről.

2017. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
67%

10-es:felháborít amit az örökbefogadásról írtál.Nem tudod valszeg miről szól az örökbefogadás.

Aki az örökbefogadás mellett dönt nem fog így viselkedni azzal a gyerekkel.

Nem hiszem,hogy ez most saját tapasztalat volt.Ha igen szar ügy.

Kérdező:

Szerintem se vagy terhes.Előbb bizonyosodj meg róla tényleg az vagy e.Csinálj tesztet.Ne haragudj kérdező az off-ért de ezt nem tudtam szó nélkül hagyni.

Egy öf

2017. szept. 8. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
71%
Egy 17eves parrol beszelunk. Meg ha a lany ttudna mit akar de nem. Akkor.hogy varjatok el a fiutol? Azert mert o csinalta... Ketten voltak. Az meg amit az orokbeadasrol gondolnak egyesek. .. ha orokbeadom, megprobalok nem azzal foglalkozni hogy mit csinal. Ha meglatok egy vele egykoru gyereket elmosolyodok. Nem kell remhireket meg remtorteneteket mondani szerencsetlennek. Plane azert mert valoszinu nem os rerhes. Egy orokbeado
2017. szept. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
80%
10es, gondolom te még nem is hallottál arról hogyan megy az örökbefogadás. Olyan komoly pszichológiai teszteket kell megcsinálni, hogy aki azon átmegy, az alkalmas a gyerekvállalásra. Én bevezetném minden teherbeesés előtt, mert a gyerekbántalmazások és erőszakok 99%-át nem az örökbefogadó szülőpár követi el.
2017. szept. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
89%

16-os válaszoló vagyok

Én is bevezetném a pszichológiai tesztet gyerek vállalás előtt.

Úgy kielemez,hogy csak na.Kemény volt

Mi már túl vagyunk rajta .

Nem lehet egy gyereket ütve-verve nevelni

Hülye aki így gondolja.

Minden örökbefogadásnak meg van az előzményi a saját története a miértjei .Miért szeretnének örökbefogadni.

2017. szept. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
58%
Senki nem kényszeríthet! Én nekem abortuszom is volt és azóta anyuka is lettem. Szerintem nagyon jól gondolkodsz! Ha már egyszer ilyen fiatalon lehet, hogy baba van a pocakban,és nem bírnád elvetetni, tartsd meg, aztán vagy együtt maradtok, vagy örökbe adod vagy nevelőszülőkhöz, mert akkorbozonyos keretek között találkozhatsz is vele. Sok szervezet tud segíteni neked, privátban küldök egy listát. Ne hagyd, hogy lebeszéljenek a szeretettelibb megoldásról!
2017. szept. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!