Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy senki se...

Terhes vagyok vagy senki se ért hozzá?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A héten voltam dokinál,aki azt mondta,hogy 3-4 hetes terhes lehetek. De! Nem küldött el se vérvételre, semmire. Írt fel egy hormontabit,hogy ettől meg fog jönni,ha nem,akkor terhes vagyok,de gyanítja,hogy igen. A melleim iszonyatosan fájnak pár napja,mióta megnézte váladékozik-e. Ez azért fura,mert az 1hónapja egy másik doki azt mondta,hogy nem műkoödik rendeseb egyik petefészkem sem és mostanában nem tudok teherbeesni. A hormoneredményeim rendben vannak. Holnap tesztelek. Ha pozi,nem szedem be a gyógyszert. De most akkor elvileg már valami jelnek kellene lenni,hogy babó van. Nem?
2013. jún. 6. 13:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudja biztosan hogy terhes vagy-e vagy sem, de azért ír fel gyógyszert hogy megjöjjön? Hááááttt?! Oda többet ne menj!

3-4 hetes terhességet még uh-val nem is nagyon lehet látni, maximum a nyálkahártya megvastagodását. Sokszor még a teszt sem mutatja ki.

Én elmennék a helyedben egy másik dokihoz, aki normálisan megvizsgálna és elmagyarázná hogy most mi is pontosan a helyzet.

2013. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó orvos lehet!!!!

Menj el minnél előbb egy másik dokihoz! De addig tesztelj szerintem 2 naponta!!

A másik doki csak oksabb lesz ennél!

2013. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintme se szedd be ezt a gyógyszert mert ha terhes vagy csak árthat, ha meg nem meg fog jönni magától.

Az elözö doki csinált a hóközben többször UH-t ahol nézte a peteérésedet, vagy csak egy sima vizsgálat után motyogott valamit?

Ahhoz, hogy lássa van-e peteérés, ahhoz a hónap közepe fele kb 4-8 reggeli UH- kell csinálnia, ahol látja hogy nö valami a fészekben.

Ennélkül senki nem látja mi van oda bent.

Ha valakinél nem egyértelmü, hogy terhes akkor vagy elküldik vérvételre, ahol látiszik, hogy van-e HCG a szervezetben, vagy vissza hívják 2 hét múlva akkor rendesen látszik.

3-4 hetes terhességt senki nem lát még.

2013. jún. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyógyszert adott?
2013. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem látta, mert még korai. 2-3 hét múlva érdemes visszamenni, ha nem jön meg.

Viszont semmiképpen ne szedd be a gyógyszert, nem is értem, hogy mondhatott ilyet.

2013. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Tunde1983 ***** válasza:
100%
hat tatott szajjal maradtam....ahhoz a dokihoz ne menj tobbe, ha babas vagy, ha nem. egyetertek az elozoekkel, tesztelj szorgalmasan. nekem kb 4 hetesen erzekeny volt a mellem, gyomoregesem volt, s persze nem jott meg. minden jot neked!
2013. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
ez most komoly???? Azonnal válts orvost. Gondolom sztk-s volt. Mindenképp csinálj tesztet. Rendszeres a cilusod? Hányadik napon vagy?
2013. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék egy másik orvoshoz! Ha gyanítja,hogy terhes vagy mért adott gyógyszert,hogy megjöjjön?
2013. jún. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Proverát írt fel. Az sztk-s doki mondta,hogy a meddőségi központot meg kéne látogatnom, aki a gyógyszert írta, 5ezret kért. Hihetetlen. Össze vagyok zavarodva.
2013. jún. 6. 15:42
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

válts dokit!! az előző meg honnan tudja, hogy nem működik rendesen a petefészked, ha a hormoneredményeid rendben vannak? :)

3-4 hetes terhességet nem lehet látni, ahogy már előzőleg is írták.


A meddőségit tényleg jó lenne felkeresni, de max azért, mert ott tényleg hozzáértő orvosok ülnek. :)

2013. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!