Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti bevállalnátok még egy...

Ti bevállalnátok még egy gyereket? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Párom 38.

Neki van egy 13 éves és egy 4 éves lánya, más-más anyukáktól. Mindkettőt az apuka neveli.

Nekem van egy majdnem 2 éves lányom, nem ő az apuka.

Nem vagyunk túl rég óta együtt. De pár hete beszélgetünk róla, hogy bevállalnánk e még egy kisbabát.

A három gyerek imádják egymást. De félek hogy 4 gyerek már sok lenne. Még csak együtt sem élünk még. Úgy beszéltük hogy ha teherbe esnék akkor össze költöznénk. Saját lakás adott. Elég nagy is. Így elférnénk. Inkább csak attól félek hogy fiatalon 4 gyerekkel..



2017. szept. 26. 16:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van az előttem szólóknak. Fiatal vagy még, gőzöd sincs milyen együtt élni a gyerekeivel vagy vele. A három gyereknek is össze kell szokni, ne csak magadra gondolj hanem az összes meglévő gyerekre is.
2017. szept. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Lehet. Ha pl mind a ketten vágytok rá, hogy leszülessen hozzátok mégegy kicsi, akkor szerintem simán, mivel nincs ellenvetés, egyöntetűen szeretnétek, és ennek oka is van, valami magasabb rendű oka. Szokott olyan lenni állítólag, hogy a gyerek ülteti el a szüleiben a vágyat, hogy vágyjanak gyerekre.
2017. szept. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igazából kijelentve nem élünk együtt. De 7 napból 4-5-t ott vagyunk. A két kicsi sír ha el jövünk onnan. A nagy pedig örül hogy velem meg tudja beszélni a dolgokat. Ha ott vagyok, segítek, főzök, takarítok, mosok, stb amíg párom dolgozik és ugye mi ott vagyunk. (Reggel 6tól 14-16ig). Sosem ő kérte. Mármint mondta is hogy nem kell, ne csináljak semmit. De szívesen segítek neki. Viszont úgy érezzük most hogy szeretnék egy közös babát és szeretnénk össze kötni az életünket. Gondolok itt költözésre, esküvőre.
2017. szept. 27. 02:53
 14/15 anonim ***** válasza:
94%

En nem szulnek akarkinek, te ugy latszik igen. Szerinted jo otlet,szerintem meg nem.

Dontottel,hajra,nekem igazabol mindegy..

2017. szept. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 babyboom567 ***** válasza:

Kedves Kérdező!

De most azért csinálod meg mert KEDVED van hozzá,de tudod hogy eljöhetsz onnan.

Ha ott élnél,akkor amit most csinálsz,azt MUSZÁJ LENNE CSINÁLNOD ÁLLANDÓAN,nem lehetne heti több napot nem csinálni.

2017. szept. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!