Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nincs semmi baj? Másnak...

Ugye nincs semmi baj? Másnak is vt ilyen? tanácsokat és tapasztalatokat várok.

Figyelt kérdés
Sziasztok. utolso mensi alapjan (4pozi teszttel) 5h+2napos terhes vagyok. Viszont mikor megtöröltem odalennt olyan volt mintha rózsaszines lenne az egyébként fehér szag es viszketés mentes folyásom. Együttlét miatt nem lehet mert pár nap már eltelt az utolsó együttlét óta. Szerdára van időpontom, doki még nem látott. utolsó mensitől számolva 5hetes és 2 napos terhes vagyok.
2017. okt. 1. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
A vérzés a terhesség során sosem normális. Viszont én pl csak a második kimaradt hónapban jöttem rá, mert sosem volt túl rendszeres a menstruációm, és az első hónapban 2-3 napig rózsaszíneztem én is, mégis minden leletem és a baba is tökéletes. :)
2017. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem ez a kimaradt mensi utan masfel hettel volt ma. Es csak egyszer. Remelem nincs baj. holnap megyek orvoshoz reggel.
2017. okt. 1. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem görcsölsz? Mindenképpen menj orvoshoz.
2017. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vérzéssel jobb a sürgésségire azonnal bemenni.
2017. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Èn be mennék a legközelebbi nögyögyászati ambulanciára,ne várj vele jövőhétig.
2017. okt. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Felhivtam az orvosom. reggel megyek hozzá 8ra. nem görcsölök es azon az egy pöttyön kívül nincs semmi szokatlan.
2017. okt. 1. 20:09
 7/7 A kérdező kommentje:
sziasztok. ket het mulvara rendelt vissza az orvos. tappenz es pihenes plusz terhes vitamin. egy 8mm-es szabalyos petezsakot latott es azt mta ne aggodjak :)
2017. okt. 2. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!