Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kozos furdestol terhes?

Kozos furdestol terhes?

Figyelt kérdés
Junius vegen vesztettem el a szuzessegemet a baratommal es vedekeztunk. Most pedig 3 napja kesik a menzeszem lehetseges es eddig mindig megjott ez lehet annak meg a "hatasa"? Azota nem voltunk egyutt nem volt ra lehetoseg. Augusztusban furodtem vele egyutt meg utana megujjazott de tiszta volt a keze direjt kertem hogy mossa meg. Eleg hulye a kerdes de a kozos furdestol eshetek teherbe? Most szeptemberben nem volt semmi. Ezert nem ertem miert kesik. Ja es most 4 napja beteg vagyok ez nem tudom befolyasolja-e.
2017. okt. 2. 06:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Közös furdestol nem lehetsz terhes ;)
2017. okt. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Es juliusban meg csinaltam ket terhessegi tesztet is mert annyira feltem hogy baj van de mind a ketto negativ lett, ezert nem ertem a mostani dolgot..
2017. okt. 2. 06:27
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem lehetsz a fürdéstől terhes.

A betegség, szüzesség elvesztése is bekavarhat a ciklusodba.

2017. okt. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
A szüzesség elvesztése után gyakori jelenség, hogy sokat késik. (Nálam ez két hét volt!) Elég jelentős hatása van a hormonháztartásra.
2017. okt. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A víztől biztos nem lehetsz terhes
2017. okt. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha fürdés közben védekezés nélkül szexeltetek is akkor igen
2017. okt. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, furodtunk meg beszelgettunk csak:)
2017. okt. 2. 09:12
 8/10 anonim ***** válasza:
A szexuális aktustól, akár első, akár nem, nem késhet a menzesz, pár napot viszont a betegségtől, vagy csak úgy magától is késhet, normális dolog.
2017. okt. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De miert kezdett el fajni a cicimnek a kukso resze?:(
2017. okt. 3. 06:55
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma reggel jött meg :D
2017. okt. 4. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!