Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van úgy mindegy lesz-e gyerek...

Van úgy mindegy lesz-e gyerek vagy sem?

Figyelt kérdés

25 friss feleség vagyok, sok éve kapcsolatban. Sokan kérdezik mikor jön a baba, akarok-e stb, e végett sokat gondolkodom ezen, és nem tudom "normális-e" ahogy érzek.

Azaz sehogy sem érzek. Nem érzem azt sem hogy akarok, azt sem hogy nem akarok. Nem érzem úgy hogy az én házasságom teljessége egy babán múlik/múlna.

Változik ez? Hallottál ilyenről? Lehet hogy ilyen "közömbös" maradok?


2017. okt. 2. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Nem, nincs úgy.

A gyerekvállalás egy csöppet nagyobb horderejű döntés, minthogy mindegy legyen.

Amíg mindegy neked, inkább ne legyen!

2017. okt. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Nekem aztán nyolc, de az biztos, hogy amíg nem IGEN a véleményem, addig NEM lesz gyerek, és teszek is érte.
2017. okt. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, én is hasonlóan vagyok. Szeretnék mostanában, úgy érzem. De ha arra gondolok, hogy nem lesz, azt is el tudom fogadni.
2017. okt. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Èn is pont így, utolsó...
2017. okt. 2. 15:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, én évekig így voltam vele, mivel nem egy nagy gond, ha házasságban becsúszik a baba, aztán amikor már nagyon akartuk nem védekeztünk.
2017. okt. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Én is hasonlóan érzek. Ha belegondolok a rossz részeibe akkor nagyon nem, ha a jó részeibe akkor talán. De valahogy nem billen a mérleg semerre. Ebben közrejátszik hogy csodálatos vőlegényem van aki nagyon szeretne apa lenni és tudom hogy szuper lenne. Ha nem akarna ő sem, akkor szerintem nem hiányozna nekem sem. Valószínű az ellenérzéseim a saját katasztrofális gyerekkoromból indulnak. Nekünk egy biztos lesz, csak a mikor a kérdés.
2017. okt. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!