Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás alatt teherbe...

Szoptatás alatt teherbe eshetek az előváladéktól?

Figyelt kérdés
7 hónapja szültem és az első mensim 3 hónap után jött meg először azóta havonta van. Úgy védekezünk hogy kb 10 perce már együtt vagyunk és azután húzza fel a párom a gumit...valószínű jut belém elő ....ez mennyire veszélyes? Sok helyen olvastam hogy az elő csak akkor tartalmaz spermat ha volt egy előző aktus és a hugycsőben maradt sperma de amúgy nem tartalmazna...ez mennyire igaz? Ja és kb 4 óránként szoptatok

2017. okt. 3. 06:10
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Igen rengetegszer mondtam nemet és emiatt el is maradt a dolog..:) ezért írtam hogy fafejű és makacs és bele is lehet fáradni abba hogy állandóan nemet mondok tudom hogy ez hülyén hangzik...mondani könnyebb.. és tudom hogy én is ugyan olyan felelőtlen vagyok olyankor ezekről mind tudomásom van. viszont a kérdés nem ez volt :) köszönöm a válszokat
2017. okt. 3. 10:06
 12/21 anonim ***** válasza:

Én is szoptatok még, de mivel a gyerekek és a munka miatt alig jut időnk egymásra, így feleslegesnek tartom hogy fogamzásgátlót szedjek, de mivel nem akarunk és az orvos véleménye szerint sem lenne jó mégegy terhesség, így soha, még egy fél pillanatra sem kerül belém pénisz óvszer nélkül...

De ha nektek nem lenne gond mégegy baba akkor csak nyugodtan, benne van a pakliban, hogy teherbe esel...

2017. okt. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Esetleg a spirál nem jönne be nektek? Abból van nem hormonos.
2017. okt. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Igen, de kicsi az esély. Persze ha gond lenne egy terhesség akkor ez a kicsi esély is sok szerintem. Ha igy védekeztek 35% hogy egy éven belül terhes leszel. Ha ez belefér csináljátok. Ha nem akkor ideje atgondolni.
2017. okt. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Igen a spirálon nagyon gondolkozok sokan dícsérik ezt a goldlily spirált. Ideje lesz tényleg lépnem valamit

2017. okt. 3. 11:42
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Egyik ismerosomeknek a férje a sok nemre annyit reagált hogy elment másik nőhöz....ez sem jó megoldás. Van olyan injekció amit évente kell beadatni. Semmi hormon. Nekem is ezt ajánlotta az orvos.
2017. okt. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a pasi aki erre másik nőhöz elmegy az mehet is. Amiatt főleg nem éri meg kockáztatni egy nem kívánt terhességet..
2017. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
81%

16, az az injekció lódózisú hormon, okoska. Mégis mit gondoltál?


Egyébként meg igen, az olyan pasasért nem kár.

Csak egy nagyon kicsi önbecsülésű nő nem képes a saját érdekeit képviselve nemet mondani.

2017. okt. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsó hulyegyerek...nem fogok vitázni veled. Trombózisom volt és semmi hormont nem szedhetek! És érdekes ezt az injekciót kaptam az orvosomtól. Ha akkora hormon lenne benne már te is bele pusztultál volna bárki kapja . Az orvos nem fog olyat beadni amivel eltenne láb alól egy beteget. Gondolkozz te.....és van hormon mentes sprirál is...vagy az is kamu? Sztem járd újra az általános iskolát......
2017. okt. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Utánaolvasva: az injekióban is hormon van, de kevesebb (lassabb a felszívódása) és ha jól értettem, csak egy fajta (többféle injekció létezik), ezért lehet trombózishajlam mellett is szedni. Kényelmes és hasznos egy csomó mindenre is (pl. vashiány, endometrózis...), de csontritkulást okoz (mint a menopauza vagy a szoptatás, úgyhogy figyelni kell a kálciumra, D-vitaminra és mozgásra) és nem biztos, hogy jó szívvel ajánlható azoknak akik még később szeretnének gyereket (mivel a méhnyálkahártyát sorvasztja és lassan áll vissza a szervezet).
2017. okt. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!