Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon megijedtem . Kerlek...

Nagyon megijedtem . Kerlek vilagositsatok fel. Normalis ez? Vagy nem?

Figyelt kérdés
Eddig nem tudtam hany napos a ciklusom. Viszont a babat mar szeretnenk, fiatal vagyok meg:) talan ezertis nem tudtam ezeket . Nem szamoltam ilyesmiket. Viszont szerettem volna kiszamolni kb mikor van peteérésem es igy agusztus 23 adikan jott meg aztan szeptember 23. Kiszmoltam es akor most 30 napon felul van a menzeszem? Ez tenyleg nem normalis? Segitsetek kerlek nagyon megijedtem :(

2017. okt. 3. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2017. okt. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Minden honapban rendszeresen megjon. Rendszertelennek nem mondanam igazabol. Mert eddig meg egyszer sem volt olyan hogy nem jott meg,vagy tobbszor megjott volna egy honapban ilyesmik sosem voltak
2017. okt. 3. 21:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmi baj vele. Nekem is 28-30 nap, néha 33 volt. Nem akadályozott abban, hogy terhes legyek.
2017. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi gond, nekem 26-30 nap között van, nem volt gond a teherbeeséssel.
2017. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Normális.

Nekem mindig össze-vissza jön meg, mégis mindkétszer az első hónapban teherbe estem mindenféle hókuszpókusz nélkül (érts. ovuteszt, hőmérőzés stb)

2017. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Norman Bates ***** válasza:

Nekem 30-40 nap kozotti ciklusaim voltak, sose ugyanannyi nap, mint elotte valo honapban. Igy is 6 honap alatt sikerult teherbe esni.

Ha biztosra akarsz menni akkor ovutesztelj.

2017. okt. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nyugi!
2017. okt. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 30 napos ciklus normális. DE az fura, hogy "ilyesmiket" sosem számoltál, nem figyeltél erre. Minden nőgyógyászati vizsgálaton megkérdezik, hogy hány napos ciklusaid vannak, stb.
2017. okt. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem 29-31 naposak a ciklusaim. (Lassan sikerül beállítani)

Eddig 3 hónapja próbálkozunk, ebből a mostani korai vetélés lett sajnos. De próbálkozhatunk újra kihagyás nélkül.


A normális ciklus kb 21-35 nap között van és az csak jó ha rendszeres.

2017. okt. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális.

Viszont, ha legközelebb nőgyógyászatra mész nyugodtan érdeklődj ezekről a dolgokról amik nem teljesen világosak neked és biztosan segíteni fog.

2017. okt. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!