Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idős a magzat?

Mennyi idős a magzat?

Figyelt kérdés

Utolsó m.09.15. P.é.09.21. Beágy.09.28.

+Teszt. 10.02.

A baba mennyi idős lehet? Máshogy kell számolni, mintha középidőben lett volna ovum?



2017. okt. 11. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Majd az uh megmondja. Egyébként most még csak embrió.

Az utolsó mensi első napjától számolják a terhességet, 3+5 napnál tartasz. Nem szokták a magzat/ embrió korát nézni

2017. okt. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%

Teljesen mindegy, hogy mikor agyazodott be es tsa.

A doki az utolso mensi elso napjatol szamolja a terhesseget. Max a 12 hetes uh valtoztathatnak de par nap elteres miatt azt sem biztos, hogy megteszik!

Nekem szept 11-en jott meg. Mar van pozitv tesztem is okt 5-en csinaltam az elsot. De keltem hogy az embrio mar kifejlodott volna. Ilyenkor legjobb esetben is csak max, nagyon max petezsak van.:)

2017. okt. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress ra a googliban h terhessegi kalkulator, kidob egy csomot es megnezed mit mutatnak ha kitoltod az adatokat.;)
2017. okt. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak a méretei alapján nézték a korát az elejétől fogva, mivel mensim hol volt, hol nem. Szóval majd a méretei megmondják a korát.
2017. okt. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!