Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 DPO napján vagyok a páromma...

12 DPO napján vagyok a párommal éppen peteérésemkor voltunk együtt. A nem vártam épp ma lenne esedékes a hőm nem esett vissza reggel. Szerintetek sikerült teherbe esnem?

Figyelt kérdés
Tavaly PCOS diagnosztizáltak nálam akkor terheléses vérvételen is voltam de aztán az eredményemmel nem mentem tovább endokrinológushoz hanem a füves Gyuri bácsi tanácsára gyógytea kúrát végeztem 1 évvel ezelőtt már és azóta rendszeresen volt menstruációm. Párommal június óta nem védekeztünk de csak ebben a hónapban alakult úgy hogy épp jókor voltunk együtt. A mellem feszül pár napja ami menstruációkor is mindig szokott. Itt a hőgörbém: file:///storage/emulated/0/Download/b_D7hrAQ.png

2017. okt. 22. 08:42
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ha peteereskor vagyok egyutt a ferjemmel mindig terhes leszek es fiu lesz. A kerdesedböl azt gondolnam h terhes vagy.

Viszont a gorbed nekem nem tetszik. :( Azt irod h nem esett a hod de en meg pont ugy latom h esett. Én nem homerozok rendesen csak azert h elobb tudjam h terhes vagyok mint azt a teszt mutatna.

Belinkelem milyen az en gorbem ha terhes vagyok.


Drukkolok Neked!


[link]

2017. okt. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Szia 11es! Az eredmények digitális hőmérőzéssel alakultak így, ami nekem mindig kevesebbet mutat. Most mértem hagyományossal azon 37.4 a jelenlegi hőm. Gratulálok neked! Én is fiút szeretnék egyébként, ő lenne az első babám és az első terhességem.
2017. okt. 22. 10:47
 13/44 anonim ***** válasza:

11-es vagyok! Hagyomanyossal a 37,4 sztem nagyon jo!

Sztem bizakodhatst! Reggel nem akarsz tesztelni? :)

2017. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Holnap reggelre terveztem a tesztelést igen, csak annyiszor csalódtam már hogy negatív lett a tesztem, ezért tettem fel a kérdést, hogy a ti tapasztalataitok alapján mire számíthatok. Nem szeretnék ismét csalódni, mert akkor elgondolkodom azon, hogy lehet e egyáltalán gyerekem vagy a pco miatt nehéz lesz a dolog. Persze ha most ezek után ismét negatív lesz, akkor felkeresek ezzel egy nőgyógyászt és komolyabban kivizsgáltatom magam.
2017. okt. 22. 10:59
 15/44 anonim ***** válasza:

Szerintem lesz halvàny csîk.

En a clear blue digitesztre eskuszom draga de az nem teved.

Nagyon drukkolok Neked, majd írj h mi lett.

2017. okt. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném, hogy 2 csík legyen, már alig várom a reggelt.
2017. okt. 22. 12:19
 17/44 anonim ***** válasza:
Ès betàraztál otthon tesztből, csak mert holnap 23-a van...
2017. okt. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
Van itthon igen :)
2017. okt. 22. 14:01
 19/44 momoka 2002 ***** válasza:
Ez egy szep egeszseges gorbe, de ebbol meg barmi lehet , nekem a teszt a nemvart elott 1 nappal mutatta halvanyan,de en ugy latom,hogy ma vagy a 13 dpon igy csak holnap esedekes a menzi.vagy meg tovabb a peteeres gorbe szerint az elso magas ertekkel kezdodik.
2017. okt. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
A höm nem ment le ma reggelre se de teszteltem egy negativat. :( ... 4es te hogy vagy?
2017. okt. 23. 07:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!