Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 DPO napján vagyok a páromma...

12 DPO napján vagyok a párommal éppen peteérésemkor voltunk együtt. A nem vártam épp ma lenne esedékes a hőm nem esett vissza reggel. Szerintetek sikerült teherbe esnem?

Figyelt kérdés
Tavaly PCOS diagnosztizáltak nálam akkor terheléses vérvételen is voltam de aztán az eredményemmel nem mentem tovább endokrinológushoz hanem a füves Gyuri bácsi tanácsára gyógytea kúrát végeztem 1 évvel ezelőtt már és azóta rendszeresen volt menstruációm. Párommal június óta nem védekeztünk de csak ebben a hónapban alakult úgy hogy épp jókor voltunk együtt. A mellem feszül pár napja ami menstruációkor is mindig szokott. Itt a hőgörbém: file:///storage/emulated/0/Download/b_D7hrAQ.png

2017. okt. 22. 08:42
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

Nekem lement 37-re,ma kellene megbetegednem.Szerintem megbetegszem holnapra. Ez az én görbém: [link]


Lehet korán teszteltél,ameddig nem jön meg van remény!Szorítok! :) 4-es voltam

2017. okt. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ezek szerint akik azt irtak terhes leszel, tevedtek. Igy most jobb, volt ertelme a kerdesnek ?
2017. okt. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

11-es vagyok

Ne add fel ameddig nem jon meg.

2017. okt. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 22-es!Nyilván nem azt kèrte a kèrdező,hogy te vagy valamelyikőnk mondja meg hogy terhes e.Olyan embereket keresett akiknek hasonló görbével sikerűlt a baba.És hogy ő bízhat e benne.Ez egy fórum,ahol az emberek kèrdéseket tesznek fel.Ha nem bírod az ilyen kèrdéseket,ne olvasd el!
2017. okt. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
0%

" Szerintetek sikerült teherbe esnem? "


Igy szolt a kerdes. Azthitte itt josnok vannak? Vagy hasbalatok?

2017. okt. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 momoka 2002 ***** válasza:

Ez az en terhesgorbem. Ebbol sem gondolnatok. 9. En teszteltem pozitivat. Amig nem verzel 50% az esely. Szoritok

[link]

2017. okt. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő hozzászólásokat. Megjött sajnos :'( a párom azt mondta ennyi befejezte nekünk nem jön össze.
2017. okt. 23. 10:22
 28/44 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!Ne adjátok fel!Nekünk az első baba 8hónap utan sikerűlt, a második 2,ami sajnos méhenkívűli volt (emiatt egy petevezetékem maradt)és most a harmadik május óta nem jön.Új hónap,új remény!Akkor jön,amikor nem számítasz rá! :)
2017. okt. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
4-es voltam. :)
2017. okt. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :(

Ne adjátok fel!

Volt egy betegem feladták, orokbefogadtak egy kislányt hatavitték, aznap pozitívat tesztelt az anyuka. Azóta már a saját baba is megszületett.

Szóval ahogy mondják akkor jon ha nem szamitasz ra.

11-es vagyok

2017. okt. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!