Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 DPO napján vagyok a páromma...

12 DPO napján vagyok a párommal éppen peteérésemkor voltunk együtt. A nem vártam épp ma lenne esedékes a hőm nem esett vissza reggel. Szerintetek sikerült teherbe esnem?

Figyelt kérdés
Tavaly PCOS diagnosztizáltak nálam akkor terheléses vérvételen is voltam de aztán az eredményemmel nem mentem tovább endokrinológushoz hanem a füves Gyuri bácsi tanácsára gyógytea kúrát végeztem 1 évvel ezelőtt már és azóta rendszeresen volt menstruációm. Párommal június óta nem védekeztünk de csak ebben a hónapban alakult úgy hogy épp jókor voltunk együtt. A mellem feszül pár napja ami menstruációkor is mindig szokott. Itt a hőgörbém: file:///storage/emulated/0/Download/b_D7hrAQ.png

2017. okt. 22. 08:42
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a támogatást 11es. 4es még szorítok neked. Én pedig megyek és kivizsgáltatom magam. Bíztam pedig benne, hogy nem lesz ennyire nehéz. :(
2017. okt. 23. 11:31
 32/44 anonim ***** válasza:
0%

"Párommal június óta nem védekeztünk de csak ebben a hónapban alakult úgy hogy épp jókor voltunk együtt "



Tehat 3 honapja nem vedekeztek, ebbol egyszer volt szex jo idoben, de a parod feladja.

Hat ennek nem is szulnek ezutan.

2017. okt. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

3hónap után a párod, aki egy pasi, feladta a gyerekcsinàlást...

Huh, ezt meg kell emèsztenem! Biztos, hogy jó ötlet a gyerektèma, nem csak te akarod nagyon a pasid meg nem???

2017. okt. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
Azt mondja ő is szeretne meg szerintem ha csak én akarnám akkor védekeznénk. Azért mondta mert a környezetünkben sok az olyan akinek nem jött össze és ő az elejétől kezdve tartott ettől. Nem feladja csak csalódott, hogy nekünk sem megy olyan könnyen mint sokaknak.
2017. okt. 23. 20:03
 35/44 momoka 2002 ***** válasza:
Nalunk decemberben lesz 2 eve hogy rajta vagyunk a dolgon. Iden februarban kemiai terhesseg, majusban ujabb pozitiv teszt 10 hetis ultrahang utan terhessegmegszakitas,amit vegulis mult honapban kovetett egy egeszsegugyi kaparas. Talan mostmar rendben vagyok. Csak hogy tudjatok nem a 3 honap terhesseg nelkul a legrosszabb a vilagon. Ne adjatok fel nem kell raizgulni mi is ezt tesszuk.
2017. okt. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Sajnálom tudom min mész keresztül nővérem is ilyen cipőben jár. Ezért is tartok az egésztől. Pláne mióta tudom hogy PCOSem van.
2017. okt. 24. 12:43
 37/44 anonim ***** válasza:
4-es vagyok!Ma délelőtt nekem is megjött.Majd talán legközelebb... :)
2017. okt. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
4es sajnálom. Ha sikerül mindenképp írd meg. Én nem tudom próbálkozzak e tovább vagy várjak még legalább fél évet.
2017. okt. 24. 14:30
 39/44 anonim ***** válasza:
4-es vagyok.Megírom minden képpen,bár nekem ebben az èvben már csak a december maradt,az egy vezetèkem miatt.Ha ebben az èvben nem sikerűl úgy néz ki leállunk.Van már egy gyönyörű két éves kislányunk,a mindenünk,akkor marad az egyetlenünk is. 😊 Szorítok,folytassátok még az elején vagytok! :)
2017. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kislányodhoz. :) Hogy érted, hogy csak a december maradt?
2017. okt. 24. 17:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!