Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, aki nem várt...

Volt olyan, aki nem várt előtt 2-3 nappal szeretkezett a párjával? Volt olyan, aki elvetélt?

Figyelt kérdés
Használok ovulációs tesztet.2 pozitív napon tudtunk együtt lenni párommal de sajnos az első negatív napon nem.Ma hajnalban meg tegnap este szexeltünk párommal és fèlek hogy ha össze is jött a baba,akkor elmegy.Keddre nem várom.Aki ki akar nevetni az ne írjon.Mindenki mást érez meg tapasztal nem várt környékén.Vàrom normális emberek tapasztalatait.Ismerősöm szerint nagy eséllyel lehet baba hogy 2 pozitív napon tudtunk együtt lenni pàrommal.
2017. okt. 22. 15:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az Inofolic igazából annak jó akinek inzulinproblémája van. Akinek nincs ilyen gondja teljesen felesleges inni, ártani nem fog de csak a folsav miatt nem érdemes szedni az ára miatt, az van a sima terhesvitaminban is meg tablettában is kapható olcsón.
2017. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Van benne valami.Milyen terhes vitamint szedsz?Hallottam a trimeszterről.Volt olyan akinek ez segített?
2017. okt. 23. 16:39
 13/14 anonim ***** válasza:

Most hogy már terhes vagyok Femibiont, előtte a Dm A-Z Mama vitaminját szedtem, az is tökéletes volt. Meg mellé halolajat. Ha megnézed az összetevőket össze tudod hasonlitani hogy melyikben mik vannak. De nem feltétlenül a drágább a jobb. Előző terhességemnél is Femibiont szedtem, egyszer próbáltam a Gravidát de 3 percen belül mindig iszonyú hányingerem lett tőle pedig sosem voltam rosszul az egész terhességem alatt.


A Trimeszter nekem abból az okból nagyon nem stimparikus hogy azt sugallják hogy attól sikerül a baba azonnal, a negativ véleményeket pedig cenzúrázzák és törlik. Emiatt biztos nem szedném.

2017. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2017. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!