Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ismerem a testem nem leszek...

Ismerem a testem nem leszek terhes, vagy mégsem lehetek biztos?

Figyelt kérdés

Ciklusaim 29-32 naposak.A 19 napon a barátom belém ment el.Pont olyan pózban voltunk amiben nagyon közel volt a méhnyakhoz.Ugy olvastam ezt azok a párok csinálják akik könnyebben akarnak teherbe esni.

Szóval én hanyatt feküdtema lábaim a báron nyakában voltak.

Utána negyed óráig csak feküdtem az aktus után majd később lefürödtem.


Korábban 3 expárom is védekezés nélkül élvezett el velem.Ez ősszesen 4 különböző alkalom volt.

Egyik exem nagy kokszos drogos volt..a másik kettőről viszont nem tudok ilyet....egyszer mikor nem védekeztünk exemmel akkor nagyon sokat késett és erősen volt meg.Kb 5 perc után a tampon is átázott.

Viszont korábban még 16 évesen amikor még szűz voltam akkor azért késett mert cisztám volt amire norcolutot kellett szednem hogy meghozza a vérzést..

Emiatt bátorkodtam hogy a mostani jelenlegi párommal ne védekezzűnk mert eddig se estem szerintem teherbe.De neki azt mondtam gyogyszert is szedek ami nem igaz .Csupán ismerem a testem már 19 éves létemre és az is igaz hogy 19 ciklusnap már így se úgy se jelenthetne problémát.

De barátom a szex után szt mondta hogy ha terhes leszek legalább az övé leszek.Persze nem akar még apa lenni.Gáz volt neki hazudni.De nem akartam megszakítani hisz annyira élvezte..ezért mondtam hogy szedem meg ha egy kicsi esély van rá hogy baba legyen miért fosztanám meg az örömtől hogy belém menjen el.Korábban kokszolt ő is..Vagyis most fejezte be a kúrát...

De azért mert most novemberbe összeköltözünk és ez egy friss kapcsolat az első szexxel nem kéne a murphy törvénynek műkődnie hogy pont most esek meg..hisz annyira biztos vagyok magamban és a barátomnak is ezt mondtam mert ismetem a testem hogy el se tudnám képzelni hogy baba foganjon meg bennem..


2017. okt. 23. 08:30
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:
Nem vetetném el a saját testemben fejlődő babát ha terhes lennék..miért beszéltek abortuszról ?
2017. okt. 23. 13:47
 32/54 anonim ***** válasza:
89%
mert szerintünk a hülyéknek nem kéne szaporodni...
2017. okt. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
87%

Már ne is haragudj de van amikor nem az abortusz a legrosszabb sors egy gyereknek...


Azért mondjuk mert neked nem kellene szaporodni, elég idióta szaladgál igy is a világon.

2017. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
93%
Ismered a tested..az alapvető biológiával sem vagy tisztában...
2017. okt. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
100%
Holnap varjuk a sztori folytatasat !
2017. okt. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező.

Miért nem tudod elolvasni a válaszokat??

Vagy ennyire nem megy a szövegértés??

Részvétem a párodnak.(Mondjuk ő se normális több szempontjából is) de,hogy te sík hülye vagy abba már tuti biztos vagyok!!

Miért nem védekezel,? Vedd már be azt a fránya fog gátlót.

2017. okt. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
2017. okt. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:

Lemaradtam az új kérdésről 😭

Valaki le tudná írni mi volt?

2017. okt. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:

En is lemaradtam :(

Na , majd a mai!

2017. okt. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint a többiben, csak itt már aggódósra vette a dolgot, persze nem az3rt hogy felcsináltatta magát hanem hogy ő oooolyaaaan szerelmes és ha terhes lesz most akkor átverte volna a fiúját és el fogja hagyni.
2017. okt. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!