Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ismerem a testem nem leszek...

Ismerem a testem nem leszek terhes, vagy mégsem lehetek biztos?

Figyelt kérdés

Ciklusaim 29-32 naposak.A 19 napon a barátom belém ment el.Pont olyan pózban voltunk amiben nagyon közel volt a méhnyakhoz.Ugy olvastam ezt azok a párok csinálják akik könnyebben akarnak teherbe esni.

Szóval én hanyatt feküdtema lábaim a báron nyakában voltak.

Utána negyed óráig csak feküdtem az aktus után majd később lefürödtem.


Korábban 3 expárom is védekezés nélkül élvezett el velem.Ez ősszesen 4 különböző alkalom volt.

Egyik exem nagy kokszos drogos volt..a másik kettőről viszont nem tudok ilyet....egyszer mikor nem védekeztünk exemmel akkor nagyon sokat késett és erősen volt meg.Kb 5 perc után a tampon is átázott.

Viszont korábban még 16 évesen amikor még szűz voltam akkor azért késett mert cisztám volt amire norcolutot kellett szednem hogy meghozza a vérzést..

Emiatt bátorkodtam hogy a mostani jelenlegi párommal ne védekezzűnk mert eddig se estem szerintem teherbe.De neki azt mondtam gyogyszert is szedek ami nem igaz .Csupán ismerem a testem már 19 éves létemre és az is igaz hogy 19 ciklusnap már így se úgy se jelenthetne problémát.

De barátom a szex után szt mondta hogy ha terhes leszek legalább az övé leszek.Persze nem akar még apa lenni.Gáz volt neki hazudni.De nem akartam megszakítani hisz annyira élvezte..ezért mondtam hogy szedem meg ha egy kicsi esély van rá hogy baba legyen miért fosztanám meg az örömtől hogy belém menjen el.Korábban kokszolt ő is..Vagyis most fejezte be a kúrát...

De azért mert most novemberbe összeköltözünk és ez egy friss kapcsolat az első szexxel nem kéne a murphy törvénynek műkődnie hogy pont most esek meg..hisz annyira biztos vagyok magamban és a barátomnak is ezt mondtam mert ismetem a testem hogy el se tudnám képzelni hogy baba foganjon meg bennem..


2017. okt. 23. 08:30
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 33. napos ciklusaim vannak es mindig a 19. napon van a peteeresem,akkor is lettem babas..

7+1 hkm

2017. okt. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
100%

A 32. nap körül derül ki, hogy sikerült-e a baba. Gondolom, ismered annyira a tested, hogy tudod, hogy a 14. dpo előtt nincs még terhességi tünet. (Tudod egyáltalán, miről beszélek?!)

Hogy te is megértsd: 3 nappal dugás után nincs tünet. Az első tünet, hogy nem jön meg. Addig tesztet csinálni is felesleges, akkor is negatív, ha egyébként terhes vagy. Vágod?

Egyet kell felfogni: itt már nem tudsz tenni semmit. Ha késik, és pozitív a teszt, akkor lesz egy gyereked. Nincs visszaút.

2017. okt. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:
Képzeld tudom mi az a dpo.amit ovutól számolnak vissza a következőig..
2017. okt. 23. 12:56
 24/54 anonim ***** válasza:
100%

"Képzeld tudom mi az a dpo.amit ovutól számolnak vissza a következőig.."


Vissza a következőig...😂😂😂😂

2017. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
100%

hű, engem érdekel, hogy az előző pasiddal milyen testhelyzetben csinltátok, hogy nem jött össze, mert akkor legközelebb én is így fogok védekezni.


Idióta...

2017. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
2017. okt. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
83%
Senkinek nem szoktam ilyet kívánni de téged rohadtul nem foglak sajnálni ha terhes leszel és mehetsz kikapartatni a gyerekedet, és őszintén remélem attól vagy megjön az eszed vagy soha nem lehet gyereked az iszonyat ostobaságod miatt.
2017. okt. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen ostoba pi**ak csak ne szaporodjanak, de lehet egy std utan nem dugatnad magad gumi nelkul. Mindenkinek jobb lenne.
2017. okt. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld tudom mi az a dpo.amit ovutól számolnak vissza a következőig..


Azt sem tudod, hogy miről beszélsz.


Tavaly decemberben derült ki, hogy petefészekcisztám van (5 centis volt mindkettő), januárban műtöttek. Júniusban visszamentem a dokihoz, mert még mindig voltak fájdalmaim, az uh-n kb fél centis cisztát látott újra. Nekem is elmondta, hogy kisebb esélyem lehet így a babára, de ez nem azt jelenti, hogy egyáltalán nincs esélyem, ezért szedek fogamzásgátlót, mert még jó pár év múlva tervezzük csak a babát. Szóval nem csináljuk semmi nélkül, durr bele, hogy "úgysem lehetek terhes, mert cisztám van, és akkor nincs peteérés", mert előfordulhat. Várd meg az aktus utáni 14. napot, ha nem jelentkezik a menstruációd 2-3 nappal utána sem, akkor reggeli vizeletből csinálj tesztet.


Zárásul annyi, hogy eléggé felháborítónak és igazságtalannak tartom, hogy évekig próbálkozó pároknak nagy nehezen, vagy egyáltalán nem jön a baba, te meg bátran, sőt vakmerően szexelsz és nem is félsz a következményektől. Kívánom, hogy ebben az esetben is (remélhetőleg ez lesz az utolsó alkalom), "szerencsés" legyél, mert nem érdemli meg az a kis élet, hogy elpusztítsák.

2017. okt. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismernéd a tested, tudnád, hogy bármikor teherbe eshetsz védekezés nélkül.
2017. okt. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!