Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön a baba? 😔

Miért nem jön a baba? 😔

Figyelt kérdés
Jó egy éve már,hogy szeretnénk kisbabát.Elkeztem méhpempőt is szedni hátha segít sok jot lehet rola olvasni.minden rendben van férjemmel is és velem is...más ránéz egy férfira és már terhes is...olyan lehangolo ez a várakozás😔
2017. okt. 31. 19:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Persze vagyok annyira hulye hogy bejelentem...kepzeld feltuno hogy nem járok mosdóba utana óránként 😔ha te is keresztulmentel ezen nem.kellene igy irnod...jah te mar konnyen irod hala isten lett babad es remelme lesz is meg...kepzeld megyek dokihoz csak kerdeztem mit hogy lehetne....de baj ugylatom...
2017. nov. 1. 09:51
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
De kerdezo, most tenyleg nem bantasbol, de itt sirsz h nem sikerul es mennyire rossz, kozben meg semmit nem tettel erte.. a mehpempo eleg keves... mondod minden rendben van veletek, kozben meg semmilyen vizsgalaton sem voltatok szinte. Nem nyoszorogni kell, hanem megfogadni itt a tanacsokat es a FERJEDNEK mar holnap bejelentkezni vizsgalatra. A kollegaidnak meg nem ertem miert kell tudniuk errol, csak tovabb stresszelnek, ami szinten nem hasznal...
2017. nov. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem mondtam nekik mikor vagyok beteg caak sejtik mivel tobbet kell akkor járnom mosdoba ..baba dolgot abbol gondolják higy nemrég volt az esküvő és biztis szeretnénk mondtam.majd igen konkrétan hogy rajta vagyunk azt nem....most orvost tervezek váltani hátha o alapos vizsgálatokra elkuld..nagyon sok stresszes honap van mögöttünk mögöttem.... nagyszülő betegseg halál...és ugyvagyok vele a sok idegeskedés se tehetett jot az elmult időszakban sajnalom ha siránkozásnak tűnik bpedig csak elvagyok keseredve...es kis iránymutatást szerettem volna de köszönöm a válaszokat
2017. nov. 1. 12:52
 14/14 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Képzeld, átéltem, jelenleg is átélem. Most készülünk a 2. lombikukra. De fél év után az alapvizsgálatokat elkezdtük. Szépen kezembe vettem az irányítást, rengeteg olvastam utána magyar és külföldi oldalakon is. Megcsináltattam számos vizsgálatot magán úton. Férjemnek magától "eszébe jutott", hogy spermavizsgálatra kéne mennie. Ha fontos valami, akkor veszem a fátadtságot utánanézni, nem itt nyöszörgök.
2017. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!