Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák! Mikor mertétek...

Kismamák! Mikor mertétek elhinni, hogy van egy kis csöppség a pocakotokban?

Figyelt kérdés
Kezdetben nem voltatok óvatosak a gondolattal? :)
2017. nov. 7. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Meg szuleskor se. Sőt meg most is hihetetlen, hogy tényleg a mienk. Ma egy hónapos.
2017. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nagyon nehez terhessegem volt(12.hetesen olyan mehszaj ertekem volt mint aki masnap szul, ismeretlen okokbol) ugyhogy en akkor amikor bementem az inditott szulesre, es ctg-re kapcsoltak es hallottam a szivvereset, na akkor tudtam hogy ez a kisbaba meg fog szuletni :)
2017. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Más irányában óvatos vagyok az elmondásban is

Ma hittem el.. Vagyis ma érzem előszor belül is h lesz valami.

Nincs tünetem.. Stb


Tegnap volt egy kis pánik, és valahogy tudatosult, h. Mennyire aggódok..

7+3 még csak.. De nekem most jött el, hogy elhiszem

2017. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Hát nekem talán a 20-25 hét körül sikerült tényleg elhinnem.. :)

Emlékszem, 16-18 hetes lehettem amikor Balatonon nyaraltunk és napközben "szinte megfeledkeztem" arról, hogy várandós vagyok.. Pedig imádtam akkor is, de mivel nem láttam, nem éreztem még úgy, nem tudtam elhinni, hogy tényleg ott van..

Bezzeg amikor már kinyomta magát... :)

És igen, most hogy itt van, még mindig nehezen hiszem el, hogy a mienk :D

2017. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Amikor először hallottam a szívhangját az orvosnál :)

Aztán mióta érzem, hogy rugdos. Csodálatos érzés :)


35hetes kismama

2017. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Még most se, pedig itt fészkelődik a pocakban. 37+3 hkm
2017. nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Ma vagyok 5+2, még nem merem elhinni, amíg az orvos meg nem erősíti. Eddig terhességi tünetem sem volt (pedig az első terhességemkor már nem várt előtt majd’ leszakadtak a melleim), ma érzem először ramatyul magam, talán ez már a baba miatt.

Első babámnál akkor tudatosult bennem amúgy, amikor megmozdult úgy a 19-20. hét környékén, addig inkább csak konstans “másnaposnak” éreztem magam (állandó émelygés, fejfájás, fáradtság 😊).

2017. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Én egész egyszerűen nem fogtam fel, annyira nem akartam soha gyereket, hogy teljesen szürreális volt a gondolata is
2017. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem miután megmozdult 16 hetesen. Addig is már szerettem nagyon a pozitív teszttől kezdve, de hiába láttam az ultrahangon és hallgattuk a szívét dobogni, egyszerűen nem hittem el, hogy tényleg az én testemben van. Inkább csak úgy "valahol" :)
2017. nov. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
En a szivhangnal. :) azota is csak csodalom.. éppen most szopizik :)
2017. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!