Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Émelygés, hányinger, mell...

Émelygés, hányinger, mell érzékenység, lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
Véleményetekre vagyok kíváncsi, már egy ideje elég sűrűen émelygek, hányingerem van, a buszon, amivel munkába megyek, rosszul vagyok, pedig eddig nem volt ilyen. a melleim érzékenyek, mint mikor megjön a menzesz. eddig elsiklottam ezek felett, a hányingert ráfogtam arra, hogy lehet nincs jól a gyomrom, bar diétán vagyok 4 hónapja, úgy hogy annyira nem gondolnám. Az este viszont mikor megtörölköztem, barnás nyalka volt a wc papiron. Lehet, hogy terhes vagyok?

2017. nov. 8. 08:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ha ez éhgyomri érték az inzulinnál akkor az gond

A cukrot nem igazán értem

2017. nov. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Annyi minden megtörtént már a világban, hogy nem lehet ezek alapján 100% kizárni vagy megerősíteni egyik tényt sem. Ajánlatos tesztet csinálni, illetve ha megjött, lehet késői peteérés volt, csinálj még kb. 2 hét múlva is.
2017. nov. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

így van ehgyomorra.

Ezen kivul volt nezve: FSH 2.86 mUl/ml, LH 6.81 mUL/ml, TSH negativ, Free T4 1.22 ng/dl, Estradiol 100.00 pg/ml, Progresteron 2.57 ng/ml, Testosteron 55.80 ng/dl, Cortizol 9.85 ug/dl, TSH 1.740 uUl/ml, Prolactina 9.55 ng/ml, Insulina 11.4 uU/ml, DHEA-S 174.0 ug/dl, 4.72 umol/l, glicemie 85.77 mg/dl

2017. nov. 8. 09:42
 24/27 A kérdező kommentje:
Az insulin, nem lehet gond, mivel a megengedett 3.0-tol-25.0-ig.
2017. nov. 8. 09:43
 25/27 anonim ***** válasza:

Ciklus elején vették le a vért?

Éhgyomri inzulin sok

5 alatt kell lennie vagy max 5ig jó

Ir es vagyok

Ha a ciklus elején vették le a vért(feltételezem)akkor pcos vagy dettó az vagyok plusz pajzsmirigy betegség is van nálam még éppen jó a pajzsmirigy nálad

Le lehet nyugottan pontozni

2017. nov. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Igy van az elején. két orvos nézte meg, mind a kettő azt mondta, jó. van két értek, ami utal a pco-ra épp ezert írtak fel fogamzásgátlót, állítólag majd helyre teszi.

akar 3 ikreket is szülhetek, ezekkel az eredményekkel.

Akkor most mi van?

2017. nov. 8. 09:55
 27/27 anonim ***** válasza:

Lh magasabb mint a fsh nekem is így volt

Uh volt?mondjuk ez se feltétlen igazolja az ir t

Pco nál csak ront a fog gátló

2017. nov. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!