Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Émelygés, hányinger, mell...

Émelygés, hányinger, mell érzékenység, lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
Véleményetekre vagyok kíváncsi, már egy ideje elég sűrűen émelygek, hányingerem van, a buszon, amivel munkába megyek, rosszul vagyok, pedig eddig nem volt ilyen. a melleim érzékenyek, mint mikor megjön a menzesz. eddig elsiklottam ezek felett, a hányingert ráfogtam arra, hogy lehet nincs jól a gyomrom, bar diétán vagyok 4 hónapja, úgy hogy annyira nem gondolnám. Az este viszont mikor megtörölköztem, barnás nyalka volt a wc papiron. Lehet, hogy terhes vagyok?

2017. nov. 8. 08:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt se irtad hány napig volt meg?

Bár ha rendesen meg volt kizárt a terhesség

Nekem is volt,hogy rosszul voltam de nem voltam terhes

Stressz is kiválhatja.meg rossz anyagcsere de ezt írtam már

Ja ezt biztos rosszul irtam.

2017. nov. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írod, hogy szexeltél-e védekezés nélkül. És hogy mikor.

Azt sem, hogy mikor menstruáltál (csak miután rákérdeznek). AZt sem, milyen volt a vérzésed (normális, vagy sokkal kevesebb).


Szóval így elég nehéz bármit is mondani...

2017. nov. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Az anyagcsere kizárt. Azzal nincs semmi baj. 5 napig tartott, de nem volt olyan erős, mint máskor. Sok helyen olvastam, hogy az első menzesz nem marad ki.

az esteli enyhen barnás váladék tette fel az i-re a pontot , ilyen nem volt nekem eddig, csak esetleg a menzesz előtt, bar az sem biztos.eddig nem tűnt fel ilyesmi. A szívem melyen szeretnem ha majd a teszt pozitívat mutatna, de en is úgy gondolom, hogy nem. de akkor mi lehet ez a rosszullét oka?

2017. nov. 8. 09:15
 14/27 A kérdező kommentje:
Az, hogy szexeltem védekezés nélkül, azt hiszem nyilvánvaló, ha eljutok ide. hogy mikor? egy ideje próbálkozunk, úgy hogy nem tudom megmondani mikori lehet.
2017. nov. 8. 09:18
 15/27 anonim ***** válasza:
Volt vizsgálva pl ir?
2017. nov. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Ha vérzés elött barnázol(bár nem mondtad 100% -ra,)az viszont progi hiányra utal

Volt már valami vizsgálat?

2017. nov. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
igen, voltam meg pco-val is, de minden rendben van. ket érték valamennyivel kisebb volt, minimális eltéressél, de benne van a megengedettbe, ezert az endokrinológus felirt fogamzásgátlót, hogy majd az megfelelőre állítja. de azt jövőhónaptól kell kezdjem csak, mivel mar akkor volt ciklusom.
2017. nov. 8. 09:25
 18/27 anonim ***** válasza:

Megírod az eredményed?

Ir= inzulin rezisztencia

Ez volt nézve

2017. nov. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk nem így írja, mivel erdélyi vagyok. a cukor 85.77, es van egy olyan, hogy insulina, az pedig 11.4
2017. nov. 8. 09:32
 20/27 anonim ***** válasza:

Milyen mértékegység??

Gondolom ez éhgyomri érték

Hormon sor?

2017. nov. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!