Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szokványos, hogy ilyen sokat...

Szokványos, hogy ilyen sokat gondolkodunk azon, hogy bevállaljuk-e a babát? Tartunk tőle, hogy ilyen végleges döntést hozzunk, pedig nagyon szeretnénk mind a ketten.

Figyelt kérdés

26 évesek vagyunk a férjemmel, 7 éve vagyunk együtt, és úgy érezzük mind a ketten, hogy eljött az ideje, hogy gyerekünk legyen. Nagyon várjuk már, sokat gondolunk rá, beszélgetünk róla, hogy milyen lesz, hol lesz a kiságy, milyen hordozót veszünk majd, melyik a legkényelmesebb babakocsi, hogy fogjuk nevezni, mit mesélünk majd neki... Nagyon lelkesek és boldogak vagyunk a babázás gondolatától, de amikor arra kerülne a sor, hogy akkor babagyártás, mégis mindig a védekezés mellett döntünk. Valahogy félünk ettől a "végleges" döntéstől, pedig nagyon szeretnénk a babát, és nagyon szerelmesek vagyunk egymásba, a sok év ellenére :)


Ti is ilyen nehezen szántátok rá magatokat?


Valahogy nekem az is nehéz, hogy amikor ennyire beleélem magam a babagyártásba nem a szex az első amin jár az eszem, hanem az, hogy úristen anyuka leszek, és alig várom, hogy láthassam a férjemet, ahogy az ölébe tartja az ici-pici babánkat, aki belőlünk jött létre :)


Tartunk attól, hogy ilyen végleges döntést hozzunk. Nem állunk még készen, vagy ezen mindenki keresztül megy?


Az is nehéz, hogy ma egyre kevesebben szülnek 30 alatt... pedig a 26 már nem túl fiatal, szerintem ideális.



Mit gondoltok?



2017. nov. 8. 18:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi 30 évesek vagyunk férjemmel mi ahogy meglett a ház kigondoltuk ,hogy jöjjön a baba jött is 24 hetes vagyok szerencsére mindketten akartuk.
2017. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!