Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire érdemes abból kiindul...

Mennyire érdemes abból kiindulni, hogy a párom hogy viselkedik a már meglévő gyerekeivel (más nőtől vannak), ha azon gondolkozom, vállaljak-e vele babát?

Figyelt kérdés
A páromnak már volt 2 gyereke, mikor mi összejöttünk. 1,5 éves ikerpár. Ez volt 1 éve, azóta együtt is élünk, tehát abszolút látom, hogy mennyire nem törődik a gyerekeivel... A gyerektartást fizeti, el is hozza őket, de nem szívesen foglalkozik velük, ez erősen látszik. Ha mi összeveszünk, a gyerekeit sem hozza el, akkor sem, ha várják, mert ő szörnyen ideges... Vannak problémáink, de jól megvagyunk, 1-2 hete mondogatja, hogy vállaljunk gyereket. Én nagyon rég szeretnék babát, imádom őket, de emiatt gyötrődöm... Mondtam is neki, azt mondta, azokhoz a gyerekekhez azért nem kötődik annyira, mert nem őszinte szerelembe születtek és az előző nő szinte rátukmálta őket... Mi erről a véleményeket? 27 évesek vagyunk
2017. nov. 12. 16:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem rosszul fogalmaz, de az lehet a háttérben, hogy az exére hasonlítanak, akit utál.


Talán itt az egyik válaszolónál is.


Semmiképp sem vállalnék vele gyereket, ugyanúgy ignorálná őket, ha veled romlik a kapcsolata, mint a mostaniakat.


Egyébként hogy tudsz együttlenni egy olyan emberrel, akit borzasztó apának tartasz?


Mármint nekem szakítóok minden olyasmi, amikor a másik nem üti meg a minimumot bizonyos dolgokban. Ez pedig jócskán alatta van.


Az exére fogni a gyerekei letojását gyerekes dolog. Egy óvódás viselkedése, az indulatkezelési problémái is a problémás jövőkép miatt én szakítanék vele.

2017. nov. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
97%

Hadd osszak meg veled egy történetet egy ismerősről. Az első "párjától" született egy gyereke. Mikor még kicsi volt a gyerek, megcsalta a nőt és csinált két gyereket egy másiknak. Mikor a 2. nő a 2. gyerekkel terhes volt, teherbeejtette a 3. nőt, tőle lett 2 gyereke. Utána kirakta a nő. Gondolom mondanom sem kell, hogy egyik gyerekével sem foglalkozott SEMMIT, miután ott hagyta őket. Se látogatás, se érdeklődés hogy élnek-e még, se gyerektartás, a nagy büdös semmi. És ezt mindegyiknél eljátszotta. Kutyából tényleg nem lesz szalonna.

Teljesen mindegy, hogy az ikrek anyukájával nem volt már jóban, a GYEREKEI!!! Akiben nincs meg az ösztön és a szándék a gondoskodásra, aki nem szereti a gyerekeit (mert a te "párod" nem szereti), azzal nem szabad gyereket vállalni, maximum abban az esetben, ha lennél egyedülálló anya, és bírnád lelkileg, hogy nem kíváncsi a közös gyereketekre.

Gondolom teljesen mindegy igazából, hogy mit mondunk mi, úgyis abban bízol majd, hogy melletted más lesz, majd a te gyerekeddel más lesz, veletek minden jó lesz (ahogy minden nő ezt tenné), de sajnos tévedsz.

2017. nov. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
17%
Hm.. Szeretem azokat a kérdéseket, ahol előre tudom, hogy leesem majd jó pár százalékot. Egyrészt, minek mondaná neked, hogy legyen gyereketek, ha nem szereti őket és csak nyűg neki? Másrészt, itt valaki azt hozta fel, hogy neki is becsúszott a gyereke, mégis Ő élete értelme, persze, hiszen magában hordozta 9 hónapig, Ő szülte, a férfinak ez erről az oldalról egy semmi, ha egy roh*dék, akkor lelép még a terhesség alatt és nem is lát, tud az egészről onnantól semmit. Nekem van olyan férfi ismerősöm, aki imádja a gyerekeket, jól is bánik velük, foglalkozik velük, egyszer egy nagy szerelmi csalódás után összejött egy nővel, aki vak szerelmes volt belé, Ő megmondta a nőnek, hogy nem szeretne semmi komolyat, fáj a szíve, szexeljenek, érezzék jól magukat, a nő erre titokban abbahagyta a gyógyszer szedését, gondolván (bár nem csak gondolta, utólag ki is mondta) hogy így majd örökre megfogja magának, meg, hogy majd azért, mert szereti a gyerekeket őt is megszereti, mert szült neki egyet. Vele is maradt az ismerősöm amíg meg nem szült, de csak kényszerből, csak a baba miatt, de egy éves sem volt a gyerek, mikor aztán ott hagyta. Azóta is minden sz*rnak el van hordva, mindenkitől kapja a megbélyegezéseket, a nő mindenhol és mindenkinek fikázza és folyamatosan mondja neki is, hogy milyen apa vagy Te, nem számít a gyereked, elhagytad a gyerekedet, nem foglalkozol a gyerekeddel, és a többi és a többi. Az ismerősöm ezután szerelmes lett és most nagyon szeretne a közös párjával gyereket, akit KÖZÖSEN akarnak. Ez is rá van vetve természetesen, hogy az új k*rv* fontosabb, mint a gyereke. Nem vagyok benne ebben a helyzetben, úgyhogy csak külsőleg tudom megítélni a dolgokat, de az biztos, hogy abban a történetben amit én leírtam nem a férfi a rossz apa, vannak nők, akik azt hiszik, hogy egy gyerekkel mindent elérnek majd. A gyerek nem fegyver. Szerintem nyugodtan vállalhatsz vele közös gyereket.
2017. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom alapján azt tudom ir i neked, hogy ha van eszed nem szülsz neki gyereket. Nálunk annyiban más a helyzet, hogy velünk van a férjem gyereke, mert őket az exe hagyta el. De nem foglalkozik kicsit sem a fiával, eleinte, mikor össze jöttünk akkor volt a meg játszós korszak, mikor minden szép meg jó. Aztán egy év múlva jött a közös gyerek, mikor terhes voltam, már akkor láttam, hogy a gyerekével sem foglalkozik már annyit. Rövidre fogva, most másfél éves a közös gyerekünk, egyikkel sem foglalkozik egy kicsit sem. Lassan válás lesz a vége (ez és más miatt is), d3 már látom, hogy akkor le sem fogja sz...ni a közös gyerekünket, és ha nem akarsz egyedülálló anya le ni, akkor ne szülj neki.
2017. nov. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
73%
Ezt a dumát...Ilyen emberrel nem vállalnék gyereket....Rátukmálta... Szánalmas.... Azok a gyerekek nem tehetnek róla. Gratulálok a párodhoz..
2017. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%
13# bocs de ez egy baromság... Hány férfi mondja azt, hogy legyen gyerek uccu neki, aztán lecarja őket? Ilyet nem láttál még ugye? És ha a kérdezőtől is elmegy a kedve? Megromlik a viszony és utálni fogják egymást, akkor majd ezzel a gyerekkel sem törődik?
2017. nov. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
57%

13 ne szórakozzunk már. Azt mondod csak az a gyerek okés, akiért majd meggebed az ember?


Te csak olyan dolgoknak örülsz és lelkesedsz értük, amiket ezeréve vártál? Gondolom ha most beállítana egy távoli ismeretlen rokon ügyvédje egy rakás pénzzel nem mozgatna meg, mert nem vártad.. peeersze


A gyerekek klasszak, sokkal klasszabbak, mint egy táska pénz. A saját gyerek pedig extra klassz. Aki úgy áll hozzá, hogy csak az létezik számára, amit akart, az egy óvódás. Minden olyasmi létezik, amit nem vár az ember, akár rossz, akár jó dolog. Ugyanannyi örömet tud adni és ugyanannyi boldogságot, csak addig más, amíg hozzá nem szokik az ember a gondolathoz, hogy valami olyan történt, amit nem akart.


Meglátod pocsék apa lesz, amint megromlik a viszonya a nővel vagy valami gondja lesz az életben, tökmindegy mennyire lelkes. Aki jó apa, az a nem várt, de még a várt és sérült gyerekével is jó apa, hiába nem úgy tervezte.

2017. nov. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Rátukmálták a gyerekeket? Talán megerőszakolták? Aki nem akar, az gumit húz!
2017. nov. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Jobb ha tudod ugyan ezt fogja veled es gyerekeddel csinalni!!!

En is azt hittem h megfog valtozni az exem. De tevedtem. Az elso gyermeket leszarta mikor egyutt voltunk.

Lett egy lanyom nem igazan foglalkozott vele. Allitja szereti meg sokkal jobban mint a masikat.

Gyerektartast fizeti rendesen. A lanyunkat elviszi de sokszor inkabb az anyukaja foglalkozik vele. A mistani parom vagyis a ferjem tobbet foglalkozik vele mint a sajat apja. Pedig nem is a ver szerinti lanya.

2017. nov. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
27 évesen még fiatal vagy, szerencsére találkozhatsz még egy normális férfival. Ha az előző 2 sem kell neki, a harmadik minek kéne.. nem számít, hogy ki az anyja, ha az ő gyermekei. Nemhogy gyereket nem szülnék egy ilyen embernek, de szeretni sem tudnám, és együtt lenni sem...!
2017. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!