Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 35 év feletti anyukák, hogyan...

35 év feletti anyukák, hogyan védekeztek?

Figyelt kérdés

Elsősorban azokat kérdeném, akik császárral szültek akár csak egyszer is, de persze más válaszok is érdekelnek.


Van, aki hormonális fogamzásgátló tablettával védekezik ennyi idősen, és már szülés után?



2017. nov. 19. 08:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
89%
*egyébként óvszert használunk kezdetektől. Nem minden pasi ódzkodik, csak az önzőbbik fajta.
2017. nov. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem adtak 6 hétig vérhígítót. Kaptam még a kórházban, császár utáni első és második napon egy-egy injekciót a hasamba (gondolom, az vérhígító lehetett), majd haza is engedtek.
2017. nov. 19. 10:31
 13/27 A kérdező kommentje:
10-es válaszoló: és hogy derült ki, hogy leidenes vagy? Milyen tünetei voltak?
2017. nov. 19. 10:34
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok.

Igazából relatíve későn ismerkedtünk meg, 29 voltam. Hamar eldöntöttük, hogy babát akarunk, nem lett volna értelme gyógyszert szedni, hogy utána megint várjuk egy pár hónapot az abbahagyása után. Azt is tudtuk, hogy hamar szeretnénk kistestvért is, megint felesleges lett volna elkezdeni szedni. Igazából ő nem ódzkodik az óvszer használatától, a tabletta szedését meg főleg nem akarja rám erőltetni. Egyébként nekünk bevált a gumi, egyszer sem volt baleset, csak akkor lettem terhes, amikor tudatosan gyereket akarunk, ami valószínű a csoda kategóriába sorolható, azok után amiket itt olvas az ember.

2017. nov. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem császárral, simán szültem 3 gyereket. Óvszerrel védekezünk. Nekem nem jött be a tabletta, 2x próbáltam. 36 éves vagyok.
2017. nov. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Utolsó, miért nem jött be a tabletta? Mellékhatások jelentkeztek?
2017. nov. 19. 11:06
 17/27 anonim ***** válasza:
41 vagyok, két gyerekünk van, nem császárral. Évtizedig óvszerrel védekeztünk (nem ellenezte a férjem), korábban tablettával. A második szülés óta Mirenam van.
2017. nov. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem telejesen lecsökkent a libidóm. Lehet, hogy mas gyógyszer jobb lett volna, de 2-ből 2 nem volt jó, nem akartam kísérletezgetni.
2017. nov. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Melyik két fajtát próbáltad ki? Mi volt a nevük?
2017. nov. 19. 11:28
 20/27 anonim ***** válasza:
Hú, nem mostanában volt már. Az egyik a Lindynette volt, a másik sajnos nem jut eszembe.
2017. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!