Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 35 év feletti anyukák, hogyan...

35 év feletti anyukák, hogyan védekeztek?

Figyelt kérdés

Elsősorban azokat kérdeném, akik császárral szültek akár csak egyszer is, de persze más válaszok is érdekelnek.


Van, aki hormonális fogamzásgátló tablettával védekezik ennyi idősen, és már szülés után?



2017. nov. 19. 08:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
51%
Két császár után petevezeték elkötést kértem.
2017. nov. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
65%
36 eves vagyok - megmuttettem magam, mert sem több gyereket nem szeretnek (van 3), sem pedig életem végéig gyogyszerezni magam. :)
2017. nov. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
36 vagyok, 4 gyerek után férjem vaszektómiát csináltatott. Addig gumival védekeztünk. Sosem volt bajunk vele, akkor születtek a gyerekeink amikor terveztük. Apukámnak trombózisa volt, én évekig dohányoztam, nem szerettem volna hormont szedni. Férjem megértette. Az elején amúgy is alap volt az óvszer.
2017. nov. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
2 gyerekünket simán szültem, világ életemben óvszerrel védekeztem csak, egyik párom sem ódzkodott tőle sose. Csak akkor lett gyerekünk, mikor terveztük.
2017. nov. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

2 sima szülés, 1 császár. óvszert használunk, szedek elég más gyógyszert, nem akarok még a hormonokkal is vacakolni... férjem abszolút megérti, nem zavarja, első az én egészségem.

47 vagyok, és még mindig viszonylag rendszeresen menstruálok! érzem a peteérést...szakadnak szét a melleim... ááá.... már alig várom, hogy leálljon. :))

2017. nov. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

36 eves vagyok. Ovszer es megszakitas. Tudom, hogy nem 100%-os. De mindket terhessegemnel hormonnal kellett tamogatni a peteerest. Ha veletlenul megfoganna egy baba, biztos megtartanank.

Amugy is eredetileg harom babat szerettunk volna.

2017. nov. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ovszer.36 vagyok, 1 gyerekkel, tabletta nem jott be szules utan (4. eve), most meg mar nem akarok hormonos megoldast.
2017. nov. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!