Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mellfájdalom is lehet Pco...

A mellfájdalom is lehet Pco tünet?

Figyelt kérdés
Már fél éve nem jött meg a menzeszem,voltam ezalatt kétszer dokinál de nem látott semmi gondot alulról.Kértm adjon inkekciót de azt mondta annak sincs értelme hogy megjön inj.hatására és aztán hónapokig semmi.Ezalatt a fél év alatt többször érzem hogy enyhén fájdogál a hasam és néha a melleim is.most is egy hete kb.nagyon érzékenyek a melleim és megnőttek.ez és lehet pco tünet?illetve akkor is lehet pco ha a petefeszken nincsenek ciszták?endokrinológ fogja ezt vizsgálni de csak februárra kaptam idöpontot.köszi a válaszokat
2017. nov. 19. 22:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy világ életemben össze vissza jött meg de ilyen még nem volt higy 6hónapig.max.3.strumám rendben van.
2017. nov. 19. 22:29
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem tudok róla hogy a mellfájdalom tünet lenne!


Hány éves vagy? Amíg nem jutsz el a dokihoz, addig diétázhatnál, sportolhatnál, lehet hogy ennyitől meg is jönne a vérzésed újra.

(Ezeket majd igyis úgyis tartanod kell valószínűleg gyógyszeres kezelés mellett)

2017. nov. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
34 leszek.de még nincs megállapitva higy öco-m van csak arra gyanakszok es az ensikrinolog is azert fogja levenni a vért.hát meglátjuk..köszi
2017. nov. 20. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!