Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már van egy kislányunk, aki 7...

Már van egy kislányunk, aki 7 éves lesz. Mostanában elég sűrűn felmerül a kistesó gondolata. Ekkora vagy ennél nagyobb korkülönbséggel megéri tesót vállalni? Össze fognak nőni? Vagy ekkora korkülönbség már nagyon sok, és valamelyik gyerek megsínyli?

Figyelt kérdés

Ha most rögtön várandós lennék, akkor is már majdnem 8 év lenne köztük.

Hozzá kell tennem, hogy az elsőre is 3 évet vártunk.


A lányunk nagyon szeretne kistesót és a párom is.


Eddig is Én vonakodtam, ezért is telt már el ennyi idő.


Bizonytalan vagyok.

Néha nagyon szeretnék, néha meg azt gondolom, hogy jól vagyunk mi így hárman is.


Segítsetek!


Jó lenne hallani pro és kontra érveket, illetve valós tapasztalatokat is.


2017. nov. 30. 11:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok, miért pontoztatok le, csak leírtam én mit tapasztalok. Megdöbbentő, itt már válaszolni sem lehet értelmesen :(
2017. nov. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem és az ismeretségi körből vett tapasztalatok alapján "összenőni" nem fognak. Gyermekkoruk végéig ez a 8 év túl nagy korkülönbség lesz ahhoz, hogy érdemben együtt játszanak, egy baráti társaságuk legyen, stb.


de mindez nem jelenti azt, hogy felnőttként ne lehetnének nagyon-nagyon jó testvérek!


ha szíved minden szeretetével vágysz még egy babára, akkor nem kell a naptárt nézned, nincs olyan kombináció, ami garantálná, hogy jó testvérek lesznek a gyerekeid, és nincs semmi, ami eleve kizárná. De csak a lányod és párod kedvéért ne szülj, ha te magad nem vágysz rá.

2017. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom 8,5 lesz, mikor megszületik a tesó!

Már most imádja! Tervezget, sokat beszélgetünk róla.

Én nem félek semmitől!! :)

2017. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Köztem és a bátyám közt 12 év korkülönbség van és hát imádjuk egymást. :)

17/L

2017. dec. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nővérem és köztem 8 év van, gyerekkorra nem emlékszem, hogy szoros lett volna...felnőtt korunkban viszont igen, szuper a kapcsolat.

Ezzel szemben két fiam között 10 év van...elképesztően jól elvannak egymással...szóval nem hiszem, hogy ezt az évek határozzák meg.

2018. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!