Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nalatok miota nem jon a...

Nalatok miota nem jon a masodik gyerek? Hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés
Nalunk meg nem sikerult. Ismerosok, baratok kozott vannak, akiknel kesobb szuletett a mienknel az elso, es mar jon a masodik. Tudom, hogy ez nem verseny, de irigykedem a kismamakra. Azt is tudom, hogy van, aki meg az elso gyerekre var, es nagyon szerencsesek vagyunk, hogy egy mar van. Akik szeretnetek masodik gyereket, es meg nincs uton, hogyan kezelitek, hogy masoknal meg sorra jonnek a gyerekek? Mivel nyugtatjatok magatokat?

2017. dec. 26. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Huuu, mint ha en irtam volna... 1 eve nem jon a teso. Minden kivizsgalason tul vagyunk mindketten, es tokeletesek az eredmenyeink. Igy nem tudom mivel nyugtatni magam. Probalok figyelmet elterelni tobb kevesebb sikerrel. Anno nem voltak jok az eredmenyeink, megis eg, even belul sikerult. 2018 a mi evunk lesz. 😉
2017. dec. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ket evet vártunk a kistesora. Egy év után mentünk kivizsgálásra, majd inszemeztunk. Második sikerült, ikrek lettek. Nagyon jól viseltük. Egyrészt élveztük, hogy minden figyelmet még meg tudunk adni az első gyereknek. Sok programot szerveztünk. A meddőségi centrumba is sokszor vittük magunkkal, mert délelőtt vizsgálat volt, délután pedig kirándulás, teke stb. Nem görcsöltünk ra, nem ekörül forgott az életünk, egyszerűen csak beiktattuk a vizsgálatokat, szurikat stb a mindennapokba. Időnk sok volt, mert fiatalok vagyunk, ez is nyugtatott minket. Szerintem ezért is sikerült mar a masodik inszem. És a környezet se firtatta a témát, tudták, hogy nőgyógyászati problémákkal küzdök.
2017. dec. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
6 éve. De már nem próbálkozunk mert kiöregedtem.
2017. dec. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon érzékenyen érint, és fájt is, ezért nem nézem már a FB falat, hogy ne lássam hogy tényleg mindenki már tesó programon van csak mi küzdünk.
2017. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17 hónapja született a kisfiam, 2.próbálkozásra összejött. A tesóval 6 hónapja próbálkozunk, eddig eredmény nélkül. Nem is gondoltam volna, hogy ennyire nehezen fog összejönni. Még nem aggódom, csak meglepett.
2017. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi marcius ota varjuk. Kitartast kivanok nektek!
2017. dec. 27. 13:07
 7/8 A kérdező kommentje:
Nalunk az elso rogton osszejott, igaz, hogy ehhez a hormonjaim miatt mindenfele elokeszuletek kellettek.
2017. dec. 27. 13:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk első gyerek első hónapban összejött, a második 14 hónap alatt. Nagyon rágörcsöltem, minden hónapban időpontra szexeltünk. Januárra volt Kaáliba időpontunk, december 6-án pozitívat teszteltem. Karácsonykor bevéreztem, de minden gyógyszer nélkül megmaradt. Már 3 éves. Szerintem azért jött össze, mert megnyugodtam, hogy már januárban történni fog valami vizsgálat és tettünk valamit az ügy érdekében.
2017. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!