Baba vagy daganat?

Figyelt kérdés
December elején kellett volna menstruálnom, de nem jött meg. Volt már olyan korábban is, hogy a stressz miatt kimaradt egy ciklusom, így nem nagyon aggódtam. Iszogattam cickafark teát, rásegítve a dologra. De nem történt semmi. A következő menstruációm december végére volt aktuális, de az sem jött meg. Ekkor már vettem egy tesztet, amit január 1-jén csináltam meg, és pár másodperc elteltével már 2 erős piros csík mutatkozott. Viszont úgy tudom ez nem csak terhességtől lehet, hanem akár súlyos betegségtől is. Ugyanis terhesség legapróbb jelét sem észlelem magamon, viszont enyhén szurkál, fájogat a bal petefészkem, és a mellem, és a jobb combom külső fele, illetve a csípőm, forgóm környéke háton fekvés közben erősen zsibbadni kezd, bizsereg. Ez úgy gondolom cisztára, tumorra utalhat. Most már eléggé be vagyok tojva, de az ünnepek miatt csak ma tudok orvoshoz menni. Addig is várnék pár pozitív gondolatot, hogy ne parázzam túl a dolgot.
2018. jan. 2. 12:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, sajnálom édesapádat, ez egy szomorú dolog, de magadat nem kellene ennyire paráztatni.
2018. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

Kicsit túlparázod a dolgot.

Egy fertilis korú nőnél, ha elmarad a menzesze és pozitív a tesztje, akkor terhességre kell gondolni, nem tumorra.

Egyébként is elég ritkák azok a tumorok, amik HCG-t termelnek...

Szerintem törődj bele, hogy terhes vagy és ennek fényében tervezd a továbbiakat...

2018. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikor nekem a pozitív erős teszt ott virított az asztalon egyből én is mondtam ez nem lehet tuti ciszta. Kizárt. Hát a cisztám itt szuszog az ágyon :D. Gratulálok:)
2018. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Végül csak ma sikerült elmennem orvoshoz. A "cisztám" 7 hetes és 5 napos. :) Köszönöm a biztató hozzászólásokat!
2018. jan. 4. 19:41
 15/15 anonim ***** válasza:
Gratulalok😀
2018. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!