Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Két napja késik a menstruációm. A múlt hónapban 37 napra jött meg, a november hónap ki maradt teljesen, december 1én jött meg. Most pedig ismét késik már 2 napja.

Élek nemi életet is. Mi lehet a gond? Mindig védekezünk



2018. jan. 3. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Hormonprobléma.


Írod, hogy vagy elhúzódik vagy el is marad.

Endokrinológus, vérkép.

2018. jan. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kri76 válasza:
Nekem is tök szabálytalan volt a menszeszem. Mondjuk 30 napot nem kesett, de 14 napot igen. Sok terhesseg teszt elfogyott feleslegesen... Ha idegeskedtem h miert nem jon meg,annal kesobb jott. Ha nem ettem rendesen, akkor azert kesett. A menstruacio mas minden lanynal. Ismerek olyat aki 3 Cataphlammal veszeli at, es olyat is akinek nem is faj nagyon. Azert kerdezz meg nogyogyaszt,az a tuti.
2018. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kri76 válasza:
Nekem az ovszer bevalt, szerintem ilyen csak a filmekben van, h kiszakad, stb. hogy izgalmas legyen h ki kitol terhes mar megint... Szoval ne parazz ra nagyon,tarts otthon 2 terhesseg tesztet, es 2 nap nem a vilag vege. De ha megnyugtat, alkalmazd.
2018. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos már 5dik napja,hogy késik. Csak a jövő héten tudok venni tesztet, már nagyon meg vagyok ijedve, folyamatosan azt hiszem,hogy terhes vagyok, pedig mindig védekezünk. És emiatt már csomó pénz el ment potyára.

Nekem pedig eddig nem volt rendszertelen,már 1-2 nappal tolódott el. De most ez mi lehet,nem értem. A múlt hónapban 1 hetet késett, most pedig 5 napnál járok már. És most sajnos nőgyógyászhoz sem igazán tudok menni egy darabig,mert nincs itt a környéken.

2018. jan. 6. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!