Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális ha csalódott vagyok?

Normális ha csalódott vagyok?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy 1hetet késett a mensim ma jött meg, és teljesen el vagyok keseredve pedig még nem terveztük a babát(legalábbis nem mostanra, egyèbkent már 1-2éven belül szeretnénk ) . .

Rendesen védekezünk egyèbkent így tudtuk hogy nem túl valószínű, tesztet se vettem holnap akartam.

De az elmúlt egy hétben a párommal teljesen bele éltük magunkat, hogy milyen jó lenne.

Volt már valaki így ? Ezek normális érzések bennem ?!


2018. jan. 7. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
De ha ennyire szeretnétek, akkor mért egy-két év múlvára van betervezve?
2018. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szeretnénk előtte összeházasodni, eddig nagy esküvőt szerettünk volna de most ugy érzem kis esküvő vacsorával es minél előbb jöhetne a baba.
2018. jan. 7. 17:37
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a nagy esküvő miatt nem érdemes várni. Ha alig várjátok már a babát, akkor kis esküvő és már jöhet is.
2018. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Főleg a párom volt úgy vele, hogy várjunk még de most hogy volt egy kis esély a babóra más szemmel látjuk a dolgokat
2018. jan. 7. 17:51
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvő nekünk mert nem voltunk igényesek husvet utan egy hettel volt április 22-én hidegecske volt de erre az idopontba november folyaman étterem is volt zenesz is a premium kstegoriabol. Menu fantasztikus volt es minden rendben lezajlott. Mindossze nem volt meleg nyari szezonidore kivslasztva. Ugyhogy egy közepesen nagy lakodalom meg belefer egy fél évben is ha ezen mulik
2018. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
És a párod mért akart várni?
2018. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát bármikor beszéltunk róla eddig , esküvő gyerek ez volt a sorrend, (eljegyzés már volt )eddig jo is volt igy tudtam hogy ő is szeretne gyereket de most valahogy megváltoztak bennem az érzések felerősödött hogy gyermeket szeretnek.
2018. jan. 7. 19:45
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
De fontos, hogy ő ugyanígy érezzen.
2018. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden értelemben készen álltok a babára, akkor ne várjatok ilyen sokat. Szűk körű esküvő, aztán jöhet a baba. :)
2018. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi 10 éve vagyunk együtt. Elkezdtük a babaprojektet, mert hogy ki tudja mennyi idő alatt jön össze. Párom megkérte a kezem és 2 hét múlva megtudtuk, hogy babánk lesz, a 2.próbálkozós hónapban. 1 éves a kislányunk, de még nem házasodtunk össze, nem szerettem volna terhesen, de nekünk nem létkérdés. Úgy tervezzük, hogy majd ha majd nagyok lesznek a gyerekek elmegyünk tengerpartra és ott egybe kötjük az éleltünket. DE ha NEKTEK fontos, hogy házasok legyetek akkor várjátok meg. Mi úgy gondoltuk, hogy nem fog változni tőle semmi, de ezt minden párnak magának kell eldöntenie.
2018. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!